Facebook Twitter E-mail
12. dubna 2012

Glee IN, Breaking In OUT a další obnovovací / rušící střípky

Přinášíme vám další novinky ze seriálového světa. Jelikož se sezóna neskutečně rychle blíží ke konci, začíná se objevovat čím dál více novinek o seriálových osudech.. Dnes máme jak dobré, tak špatné zprávy.

  • Breaking In to má za sebou. Už zase. Druhá řada tohoto seriálu, který v létě vstal z mrtvých, si vede hodně špatně. FOX jej včera vyřadil z programu. Zbylé natočené episody budou odvysílány pravděpodobně v létě.
  • Stejný osud potkal také britské supernatural drama The Fades. BBC jej zrušila po první sérii.
  • Naopak radovat se můžou Game of Thrones, Glee, Raising Hope a New Girl. Všechny tyto seriály byly obnovené pro další sezónu. Gratulace!
  • Možná se k nim brzy přidá i Southland. Tento policejní seriál, který NBC v roce 2009 po první sérii odepsala, převzala stanice TNT. Letos běží série čtvrtá a pátá pravděpodobně bude následovat. Říká se, že k oficiálnímu oznámení chybí už jen domluvit se na konečném počtu episod páté řady.
  • Tento týden by také měl být známý také osud Fringe. Hned, jak se něco dozvíme, vás budeme informovat!
  • Oblíbená kulinářská show Gordona Ramsayho Hell's Kitchen dostala zelenou pro další dva cykly – jedenáctý a dvanáctý. Desátá série začíná na FOXu 29. května.
  • Poslední zpráva se netýká rušení a obnovování, ale je to taky novinka, tak proč ji nezařadit :) Zábavný pořad Na stojáka končí na HBO. Ovšem nebojte se, nepřijdete o něj, přebírá ho totiž ČT2.
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Seraphine313
hodně dávno
Pořád nic o Fringe?
ragelly
hodně dávno
:/ Ani slovo.. pěkně kecali minulý týden :/
nadya
hodně dávno
The Fades - nebude druhá série? To mě teda hodně štve, protože to byl jeden...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY