Facebook Twitter E-mail
22. srpna 2016

Homosexuální superhrdina se chystá na scénu

Nejdříve tu byla animovaná mini série Vixen o dívce, která pracuje jako modelka a po nocích bojuje se zločinem coby superhrdinka, využívajíc přitom africký totem propůjčující majiteli zvířecí schopnosti. Stanice CW Seed se v tomto duchu rozhodla pokračovat a tak se můžeme těšit na nový animák z universa DC. Novinka se bude jmenovat Freedom Fighters: The Ray. Za projektem stojí tvůrce Arrowa Greg Berlanti a jeden z jeho nejlepších spolupracovníků Marc Guggenheim. Společně přivedou k životu prvního gay super hrdinu coby hlavní postavu. Celý tenhle počin bude mít premiéru na digitálních platformách v roce 2017.

Zajímavější zprávou však je, že hlavní myšlenkou projektu je budoucí crossover do hrané verze universa Arrow – Flash. Stejně tomu bylo u výše zmiňované Vixen, která si svou premiéru mezi živými herci odbyla v epizode Taken. Tvář (a předtím hlas) jí propůjčila Megalyn Echikunwoke (4400, CSI: Miami). Koncept pro Raye má být stejný – herec, který kreslené postavě propůjčí svůj hlas, tuto postavu poté ztvární také naživo v chystaném crossoveru.

Raymond „Ray“ Terrill byl reportér, který objevil skupinu vládních vědců pracujících na tajném projektu, jež měl za cíl stvořit ze světla zbraň hromadného ničení. Ale než mohl podat zprávu o svých zjištěních, vedoucí projektu vystavil Raye „genetické světelné bombě.“ Bomba svůj účel nesplnila a místo aby Ray zemřel, získal nadlidské síly na bázi světla. Uvědomí si, že s těmito schopnostmi by mohl jít nad rámec podávání zpráv o bezpráví – mohl by zakročit a bezpráví zastavit. Zvolil si jméno Ray a byl rekrutován strýčkem Samem a skupinou bojovníků Freedom Fighters, aby pomohl v boji proti násilí a útlaku všude tam, kde existuje.

Grant Morrison, který psal příběhy Freedom Fighters pro komiksové The Multiversity, je upravil a aktualizoval, aby lépe seděli na americkou demografii. Právě tímto novým pohledem na věc se inspiruje projekt stanice CW Seed.

Freedom Fighters: The Ray je od Berlanti Productions ve spolupráci s Blue Ribbon Content a výkonnými producenty jsou tedy Berlanti (Supergirl, The Flash, Arrow) a Guggenheim (Arrow, Legends of Tomorrow).


Zaujal Vás chystaný projekt? Co si myslíte o gay superhrdinovi? Těšíte se, až se Rey objeví v Arrow nebo Flash?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Wendy160
před 64 týdny
:D Asi si to nechám ujít :D
Koldik
před 64 týdny
Peknucke :D
Butcher
před 64 týdny
Vixen je hrozná kravina ;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY