Facebook Twitter E-mail
13. dubna 2012

Potenciální spin-off Californication?

Výkonný producent a tvůrce seriálu Californication Tom Kapinos „stvořil“ novou postavu, která bude v příští sezóně velmi důležitá… a bude mít otevřená vrátka k potenciálnímu samostatnému seriálu.

V šesté sérii se představí „Faith“ – téměř třicetiletá dívka, která je popisována jako „co se stane, když je nevinná mladá holka z katolické školy vystavena zlu rock & rollu“. Faith je již několik let na cestách s různými kapelami a někteří umělci ji považují za svoji můzu. I když má slabost pro sex, drogy a rock & roll, zůstává nábožensky založená.

Faith se v příští řadě, která bude mít premiéru v roce 2013, ukáže v devíti epizodách. V současné době nemůžeme ale se stoprocentní jistotou říci, zdali bude mít Faith samostatný seriál. Záleží na tom, jakou herečku tvůrci vyberou a jak s ní a touto rolí budou spokojeni diváci.

Není neobvyklé, že jsou do existujících seriálů obsazovány nové postavy – příkladem budiž NCIS a spin-off NCIS: Los Angeles od stanice CBS či Bones a Finder od FOXu. Plán Californication je však zajímavý v tom, že Faith bude důležitější postavou a ne jednoepizodní rolí…

Zní to velmi zajímavě, co říkáte?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Idrial
hodně dávno
s oběma souhlasím
matys45
hodně dávno
no už mi začíná vadit v každý řadě jedna nová postava, která určuje děj......
Pipa22
hodně dávno
uvidime, koho obsadi a jak postava "zafunguje"

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY