13. 4. 2012

Potenciální spin-off Californication?

Potenciální spin-off Californication?

Výkonný producent a tvůrce seriálu Californication Tom Kapinos „stvořil“ novou postavu, která bude v příští sezóně velmi důležitá… a bude mít otevřená vrátka k potenciálnímu samostatnému seriálu.

V šesté sérii se představí „Faith“ – téměř třicetiletá dívka, která je popisována jako „co se stane, když je nevinná mladá holka z katolické školy vystavena zlu rock & rollu“. Faith je již několik let na cestách s různými kapelami a někteří umělci ji považují za svoji můzu. I když má slabost pro sex, drogy a rock & roll, zůstává nábožensky založená.

Faith se v příští řadě, která bude mít premiéru v roce 2013, ukáže v devíti epizodách. V současné době nemůžeme ale se stoprocentní jistotou říci, zdali bude mít Faith samostatný seriál. Záleží na tom, jakou herečku tvůrci vyberou a jak s ní a touto rolí budou spokojeni diváci.

Není neobvyklé, že jsou do existujících seriálů obsazovány nové postavy – příkladem budiž NCIS a spin-off NCIS: Los Angeles od stanice CBS či Bones a Finder od FOXu. Plán Californication je však zajímavý v tom, že Faith bude důležitější postavou a ne jednoepizodní rolí…

Zní to velmi zajímavě, co říkáte?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
Furiant

Furiant

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Idrial

Idrial

s oběma souhlasím
hodně dávno
matys45

matys45

no už mi začíná vadit v každý řadě jedna nová postava, která určuje děj... měl jsem rád postavu...
hodně dávno
Pipa22

Pipa22

uvidime, koho obsadi a jak postava "zafunguje"
hodně dávno
Další články k tématu