Facebook Twitter E-mail
13. dubna 2012

Potenciální spin-off Californication?

Výkonný producent a tvůrce seriálu Californication Tom Kapinos „stvořil“ novou postavu, která bude v příští sezóně velmi důležitá… a bude mít otevřená vrátka k potenciálnímu samostatnému seriálu.

V šesté sérii se představí „Faith“ – téměř třicetiletá dívka, která je popisována jako „co se stane, když je nevinná mladá holka z katolické školy vystavena zlu rock & rollu“. Faith je již několik let na cestách s různými kapelami a někteří umělci ji považují za svoji můzu. I když má slabost pro sex, drogy a rock & roll, zůstává nábožensky založená.

Faith se v příští řadě, která bude mít premiéru v roce 2013, ukáže v devíti epizodách. V současné době nemůžeme ale se stoprocentní jistotou říci, zdali bude mít Faith samostatný seriál. Záleží na tom, jakou herečku tvůrci vyberou a jak s ní a touto rolí budou spokojeni diváci.

Není neobvyklé, že jsou do existujících seriálů obsazovány nové postavy – příkladem budiž NCIS a spin-off NCIS: Los Angeles od stanice CBS či Bones a Finder od FOXu. Plán Californication je však zajímavý v tom, že Faith bude důležitější postavou a ne jednoepizodní rolí…

Zní to velmi zajímavě, co říkáte?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Idrial
hodně dávno
s oběma souhlasím
matys45
hodně dávno
no už mi začíná vadit v každý řadě jedna nová postava, která určuje děj......
Pipa22
hodně dávno
uvidime, koho obsadi a jak postava "zafunguje"

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY