Facebook Twitter E-mail
2. září 2016

Seriálové hvězdy míří na Netflix

Streamovací služba Netflix rozhodně nezaostává za televizními stanicemi a to, že má co nabídnout, divákům prokazuje vlastní tvorbou. Svou nabídku nyní rozšiřuje o další seriál, který láká na hvězdné obsazení, které si diváci oblíbili už z jiných seriálů.

Nová komedie obdržela objednávku na osm půlhodinových epizod a jak už název Friends from College napovídá, seriál se zaměřuje na kamarády z vysoké, kteří kdysi společně chodili na Harvard, ale dnes je jim už přes čtyřicet a jak doma, tak v práci zažívají spoustu úspěchů a neúspěchů, se kterými se musí vyrovnávat. Netflix seriál popisuje jako „komedii zkoumající dávná přátelství, romantické pletky, které už dávno odnesl čas, a to, jak se člověku daří balancovat mezi dospělým životem a vzpomínkami na minulost“.

Tváře hlavním postavám propůjčí Cobie Smulders, pro kterou se od konce seriálu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), který nastal před dvěma lety, bude jednat o první hlavní seriálovou roli, Keegan Michael Key, známý ze skečové komediální show Key & Peele, Fred Savage ze seriálu The Grinder a Nat Faxon ze seriálu Ben & Kate (Ben a Kate). Obsazení dále doplní Annie Parisse, kterou mohou diváci znát ze seriálů Person of Interest (Lovci zločinců) a The Following (Stoupenci zla), a Jae Suh Park, která je mezi herci relativním nováčkem, ale objevila se už například v seriálu The Mindy Project.

Neméně zajímavě vypadá i seznam tvůrců seriálu – seriál pochází z pera Nicka Stollera, který stojí za projekty jako The Grinder, The Carmichael Show či filmovými The Neighbors. Ten bude společně s Francescou Delbanco fungovat jako výkonný producent a scenárista. Stoller také všech osm epizod zrežíruje.

Cindy Holland, která se na Netflixu stará o původní obsah, jak na novinku, tak i jejího tvůrce pěje ódy: „Nick je komediální génius. Společně s Friends from College Nick s Francescou vytvořili svět, který je jak dojemný, tak i velmi zábavný. Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s těmito tvůrci a s neuvěřitelným obsazením. Těšíme se, až se diváci budou smát společně s našimi postavami a samozřejmě i jejich činům.“

Natáčení seriálu začne na podzim v New Yorku.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 67 týdny
Herci jsou vybraní skvěle,určitě se podívám.
Caroline115
před 67 týdny
Tak tohle zní zajímavě a ještě je v tom Key, takže určo mrknu
Koldik
před 67 týdny
Uz len kvoli Cobie by som na to mrkol. Dobrych komedii nie je nikdy dost, tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY