Facebook Twitter E-mail
26. srpna 2016

Do nového dramatu Feud přichází bravurní herečka

Tvůrce Ryan Murphy, který v současné době natáčí již čtyři antologie, přizval talentovanou a oblíbenou herečku Sarah Paulson mezi herecká jména jako Catherine Zeta-Jones, Alfred Molina, Stanley Tucci, Judy Davis, Jessica Lange, Susan Sarandon a Dominic Burgess. Jeho čtvrtý projekt s názvem Feud bude mít premiéru v příštím roce.

Murphy tuto novinku oznámil na svém twitterovém účtu: „Jsem nadšený, že vám můžu prozradit, že se Sarah Paulson přidává k hereckému ansámblu Feud.“ Paulson za svůj herecký výkon v letošní novince American Crime Story i za postavu drogově závislé Sally v American Horror Story získala nominaci na cenu Emmy, a tak není překvapením, že ji Murphy přizval do další role. Herečka ztvární legendární divu Geraldine Page v osmém díle první řady.

Děj seriálu se v první sezóně bude točit okolo rivality hereckých hvězd Joan Crawford a Bette Davis, které jsou nuceny spolu i přes vzájemnou nechuť natáčet filmový snímek, jehož úspěch vyústil v pět nominací na ceny Akademie věd.


Co říkáte na stále se rozšiřující seznam herecké plejády novinky Feud? Zazáří Paulson i zde?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 60 týdny
Sarah je opravdu brilantní.
sandokan555
před 60 týdny
len keby ma ten serial aspon trosku oslovil .. je tam skvele obsadenie ale...
Caroline115
před 60 týdny
No jo, Sarah (stejně jako Lea Michele nebo Emma Roberts) je oblíbenkyně Ryana a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY