Facebook Twitter E-mail
27. srpna 2016

Scream Queens: Bude Hester jednou z těch dobrých?

Hororově komediální antologie Scream Queens v druhé sérii přivítá téměř všechny původní postavy, se kterými jsme se setkávali v první řadě. Děj se nyní s tříletým časovým posunem přesouvá do nemocnice.

Konec první série vyústil v šokující závěr, kdy se ukázalo, že Hester je ve skutečnosti Red Devil. Nabízí se tedy otázka: Bude Hester tentokrát tou hodnou a pokojnou postavou? Bývalá děkanka Munsch bude vedoucí oné nemocnice a neuplyne jistě dlouhá doba na to, aby Chanelky pochopily, že Hester byla právě tou vražedkyní, kterou tak usilovně hledaly.

„Jakmile započne vraždění, tak si všichni očividně budou myslet, že Hester znovu udeřila,“ řekla o své postavě Lea Michele. „Je pro ní vcelku překvapení, že onou vražedkyní, kterou si tak užívala v první sérii, nyní nebude. Naopak se bude snažit pomoci ostatním odhalit, kdo je tentokrát vrahem.“

Kromě toho přivítá seriál další známou hereckou tvář. Do nové role se vžije herecká veteránka ze Saturday Night Live, Cheri Oteri. Zatím nebyly zveřejněny bližší informace o její postavě.

V pondělí své hostování herečka oznámila na svém twitterovém účtu, kde se vyfotila spolu s Jamie Lee Curtis:

Scream Queens se vrací 19. září na stanici Fox.


Kdo si myslíte, že bude tuto sezóna vraždit? Těšíte se na nové postavy?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 60 týdny
To bude zase krveprolití :) Už se nemůžu dočkat,tenhle seriál mě hodně baví.
007.dany
před 59 týdny
Tak,tak...také se nemůžu dočkat,je to výborný seriál.
ragelly
před 59 týdny
Taky se moc těším, jeden z mála, který sleduju pravidelně :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY