Facebook Twitter E-mail
27. srpna 2016

TCA: Střípky z HBO

Sice pozdě, ale přece. Během letní novinářské konference se kabelovka HBO vyjádřila o svých seriálech. Na co se tedy můžeme těšit? Zde jsou střípky nejdůležitějších informací.

– Devátá série Curb Your Enthusiasm (Larry, kroť se) se s největší pravděpodobností bude vysílat v roce 2017.

– Sarah Jessica Parker prozradila, že móda jejího nového seriálu Divorce se z velké části inspirovala obdobím 70. let.

– Na chystanou a očekávanou novinku Westworld se snesla vlna kritiky ohledně sexuálního násilí. Producentka však ujistila přítomné o tom, že zobrazen sexuálního násilí není o fetišizaci, ale o prozkoumávání tématu s úctou.

– Talkshow Real Time with Bill Maher se dočkala prodloužení až do roku 2018.

– Komedie Vice Principals (Boj o ředitelnu) musela čelit kritice kvůli údajnému rasismu, když základní zápletku tvoří boj dvou bělochů proti černošce v nadřazené pozici. Tvůrci však trvají na tom, že přesně tohle je zobrazení rovnoprávnosti. „Je to o moci, ne o rase. Dokonce to není nutně ani o pohlaví. I kdyby roli hrála Melissa McCarthy, oba chlapi by se chovali stejně.“

– Tvůrci minisérie The Night Of (Jedna noc) přemýšlejí o možném pokračování ve formě druhé série.

– Bylo potvrzeno, že Game of Thrones (Hra o trůny) skončí po osmé sérii.

– Nový ředitel stanice se vyjádřil ke zrušení seriálu Vinyl, což bylo jedno z jeho prvních rozhodnutí v nové pozici: „Myslím, že seriál nesedl nám, divákům ani kritikům tak, jak bychom si přáli.“ Dále uvedl, že pokračování podle něj by bylo zbytečným plýtváním času všech zúčastněných.

– Poslední série The Leftovers (Pozůstalí) bude obsahovat 8 epizod a poběží na jaře v časovém slotu, který by jinak patřil Game of Thrones. Trůny se však přesouvají na léto.

True Detective (Temný případ) stále není mrtvý. Ředitel pouze uvedl, že v současnosti stále není vymyšleno správné pojetí. Nicméně přítomné ujistil, že jde pro HBO o cennou značku.

– Tvůrce seriálu Deadwood David Milch píše scénář k filmu. Zástupci HBO však zatím nic nečetli. Přesto věří, že to bude velmi dobré.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

patrik1177
před 67 týdny
Pořád doufám v spin-off GoT.
kimoli
před 67 týdny
The Night Of je perfektní. Škoda, té malé popularity.
Koldik
před 67 týdny
Tak si teda pockajme na Lefotvers.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY