Facebook Twitter E-mail
27. srpna 2016

TCA: Střípky z HBO

Sice pozdě, ale přece. Během letní novinářské konference se kabelovka HBO vyjádřila o svých seriálech. Na co se tedy můžeme těšit? Zde jsou střípky nejdůležitějších informací.

– Devátá série Curb Your Enthusiasm (Larry, kroť se) se s největší pravděpodobností bude vysílat v roce 2017.

– Sarah Jessica Parker prozradila, že móda jejího nového seriálu Divorce se z velké části inspirovala obdobím 70. let.

– Na chystanou a očekávanou novinku Westworld se snesla vlna kritiky ohledně sexuálního násilí. Producentka však ujistila přítomné o tom, že zobrazen sexuálního násilí není o fetišizaci, ale o prozkoumávání tématu s úctou.

– Talkshow Real Time with Bill Maher se dočkala prodloužení až do roku 2018.

– Komedie Vice Principals (Boj o ředitelnu) musela čelit kritice kvůli údajnému rasismu, když základní zápletku tvoří boj dvou bělochů proti černošce v nadřazené pozici. Tvůrci však trvají na tom, že přesně tohle je zobrazení rovnoprávnosti. „Je to o moci, ne o rase. Dokonce to není nutně ani o pohlaví. I kdyby roli hrála Melissa McCarthy, oba chlapi by se chovali stejně.“

– Tvůrci minisérie The Night Of (Jedna noc) přemýšlejí o možném pokračování ve formě druhé série.

– Bylo potvrzeno, že Game of Thrones (Hra o trůny) skončí po osmé sérii.

– Nový ředitel stanice se vyjádřil ke zrušení seriálu Vinyl, což bylo jedno z jeho prvních rozhodnutí v nové pozici: „Myslím, že seriál nesedl nám, divákům ani kritikům tak, jak bychom si přáli.“ Dále uvedl, že pokračování podle něj by bylo zbytečným plýtváním času všech zúčastněných.

– Poslední série The Leftovers (Pozůstalí) bude obsahovat 8 epizod a poběží na jaře v časovém slotu, který by jinak patřil Game of Thrones. Trůny se však přesouvají na léto.

True Detective (Temný případ) stále není mrtvý. Ředitel pouze uvedl, že v současnosti stále není vymyšleno správné pojetí. Nicméně přítomné ujistil, že jde pro HBO o cennou značku.

– Tvůrce seriálu Deadwood David Milch píše scénář k filmu. Zástupci HBO však zatím nic nečetli. Přesto věří, že to bude velmi dobré.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

patrik1177
před 176 týdny
Pořád doufám v spin-off GoT.
kimoli
před 176 týdny
The Night Of je perfektní. Škoda, té malé popularity.
Koldik
před 176 týdny
Tak si teda pockajme na Lefotvers.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY