Facebook Twitter E-mail
26. srpna 2016

Na Barrandově shořely kulisy za 100 milionů

Velký zádrhel bude muset překonat chystaná historická seriálová novinka Knightfall, kterou v Praze natáčela stanice History. Dnes odpoledne začaly hořet na Barrandově kulisy, z nichž bylo postaveno celé město. Příčina vzniku požáru dosud není známá.

Ačkoliv se nehoda naštěstí obešla bez vážných zranění, finanční škody se v současnosti odhadují na 100 milionů korun. Podle dostupných informací se z celého města podařilo zachovat pouze dvě kulisy.

Záležitost se nyní předá k vyřízení pojišťovně. Pro produkční tým rozhodně nejde o zanedbatelnou částku. Naopak, předpokládá se, že celkový rozpočet se pohybuje právě v řádu stamilionů, takže tato škoda bude představovat poměrně vysoké procento.

Je jisté, že událostí se natáčení výrazně opozdí. O osudu seriálu se prozatím nevydala žádná tisková zpráva, nicméně jistě existuje také možnost, že z celého projektu kvůli nehodě bude zcela upuštěno.

autor fotky: Dan Materna, MAFRA


Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

007.dany
před 64 týdny
Docela mazec.
Salem
před 64 týdny
to se uvidí podle toho co to způsobilo, ale spíš si říkám ne že to dost...
K4rm4d0n
před 64 týdny
...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY