Facebook Twitter E-mail
27. srpna 2016

K Supergirl se přidává kráska z Merlina

Lena Luthor se chystá na scénu. Herečka Katie McGrath se připojuje ke druhé sérii Supergirl v roli sestry slavného komiksového záporáka.

Nádherná, mocná a nezávislá. Lena přijíždí do National City kvůli bratrově uvěznění a doufá v nový začátek. Převezme ředitelování rodinné úspěšné firmy Luthor Corp., která trpí Lexovými zlými neřestmi. Jejím cílem je vytvořit z firmy nástroj na konání dobra. Lena chce, aby ji svět vnímal jako samostatnou osobu, odděleně od jejího bratra. Kara se dostane do centra dívčiných plánů a musí se rozhodnout, zda se Lena stane její kamarádkou, nebo nepřítelkyní.

Supergirl se po přesunu na The CW dočká hned několika novinek. Nejvýznamnější je pravděpodobně příchod Supermana (Tyler Hoechlin) na scénu, významné je také okleštění role Calisty Flockhart kvůli přesunu natáčení z Los Angeles do Kanady.

Seriál se s novými díly vrací v pondělí 10. října na The CW.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Heimdal
před 64 týdny
Skvělé vypadá to, že nové díly budou stát za to.
007.dany
před 64 týdny
Tohle mě alespoň potěšilo,protože ze Supermana moc velkou radost nemám.
Koldik
před 64 týdny
Ach, teraz ked to budu crossoverovat to aby som dohnal aj prvu seriu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY