Facebook Twitter E-mail
28. srpna 2016

Cruel Intentions ještě neumírá

Aktualizováno 31. 10. 2016: Stanice NBC dnes oznámila, že pilot pro seriál neobjedná. Tvůrci jej aktuálně snaží prodat jinam, velké šance ale nejsou.

Ačkoliv stanice NBC neobjednala pilot Cruel Intentions pro sezónu 2016/17, projekt stále žije. Jeho budoucnost však nemusí být v televizi, ale online.

Ředitelka stanice prozradila, že se aktuálně zkoumají různé možnosti, jak seriál vytvořit, a to včetně jeho přesunu do ryze streamovací podoby. „Šlo skutečně pouze o nedostatek místa v programu,“ uvedla ředitelka na otázku, proč Nebezpečné známosti nedostaly seriálovou objednávku. „Měli jsme jedno místo pro velkou a skvělou soap operu a přišlo nám, že se do něj This Is Us hodí lépe. Proto jsme začali hledat místo v midseason, nebo možná v létě. Taky jsme začali přemýšlet o online distribuci, která se v současnosti rozvíjí. Na začátek jsme se chtěli ujistit, že seriál skutečně máme, protože já jsem rozhodnutá pro něj někde to místečko najít.“

Důkazem jejího tvrzení je i fakt, že herečce Sarah Michelle Gellar i ostatním představitelům hlavních rolí byla prodloužena smlouva o účinkování v projektu. „Nedrželi bychom si tolik talentu pro sebe, pokud bychom neměli v úmyslu seriál vytvořit,“ prozradila Salke.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 58 týdny
Aktualizováno 31. 10. 2016: Stanice NBC dnes oznámila, že pilot pro seriál...
sandokan555
před 58 týdny
skoda ... mozno to mohlo byt dobre.
IcePrincess
před 58 týdny
Myslím, že to bude dobře, pokud to nikdo neobjedná. Mám prostě pocit, že by se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY