Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2016

Svět pilotů: NBC objednává pilot od Marcie Clark

Nová sezóna ještě ani nezačala, už nyní se ale naplno vrháme do pilotového období. Stanice NBC po přehazované s ostatními stanicemi nakonec získala práva k projektu Blood Defense, který je adaptací stejnojmenného románu od Marcie Clark, bývalé státní návladní v případu O.J. Simpsona. Autorka bude vypomáhat při psaní scénáře a ujme se produkce.

Projekt čerpá z osobních zkušeností autorky. Hlavní hrdinkou je Samantha Brinkman, která začíná jako neoblomná obhájkyně v Los Angeles. Její život je obrácen vzhůru nohama, když dostane na starost obhajobu policejního detektiva v případu v médiích velmi promílané vraždy. Hrdinka se dostává do záře reflektorů, kdy média dokáží odhalit temná tajemství její minulosti.

Blood Defense je první ze série kriminálních románů s hrdinkou Samanthou Brinkman. Kniha byla vydána v květnu letošního roku a v listopadu se čeká publikace druhého dílu s názvem Moral Defense.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 67 týdny
Knihu som necital, ale popis ma velmi nenadchol, takze toto asi pojde mimo mna.
justynajohnson
před 67 týdny
Možná si dám nejdřív knihu a pak seriál :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY