Facebook Twitter E-mail
31. srpna 2016

CM:BB se promění v Supernatural

Hned čtyři herci ze slavného cwčkovského seriálu Supernatural byli obsazeni do druhé série kriminálky Criminal Minds: Beyond Borders, kterou v midseason začne vysílat stanice CBS.

Nejvýznamnější roli získal Matt Cohen, v Supernatural známý jako mladý John Winchester. Zde ztvární víceepizodní vedlejší roli Ryana, syna Jacka Garretta. Ryan následuje ve stopách svého otce a stává se jedním z významných agentů FBI. Poprvé se s ním setkáme již v první epizodě druhé řady.

Kromě Cohena budou v seriálu hostovat další tři herci. Osric Chau (Kevin v SPN) ztvární ve třetí epizodě tajemnou postavu v Singapuru, jež je známá pouze jako Gui (Duch). Rob Benedict (Chuck/Bůh) a Richard Speight Jr. (Gabriel) se objeví v pátém díle jako dlouholetí přátelé a významní podnikatelů, kteří cestují do Bangladéše, aby uzavřeli smlouvu ohledně společnosti na výrobu oblečení.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 59 týdny
v SPN nabrali skusenosti a idu do sveta :D BTW smrt Kevina bola rana, to si...
justynajohnson
před 59 týdny
Jen at okusí něco nového :)
teraxa
před 59 týdny
Tak na to se mrknu :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY