29. 8. 2016

Seriálové osudy: Pretty Little Liars

Seriálové osudy: Pretty Little Liars

Dlouho nás napínali. Ačkoliv se v průběhu posledních měsíců herci i tvůrci vyjadřovali ve smyslu, že se Pretty Little Liars (Prolhané krásky) blíží ke svému konci, nyní to máme konečně oficiálně potvrdilo. Rada fanouškům zní: Užívejte si čas strávený v Rosewoodu, dokud máte šanci. Kabelovka Freeform spolu s tvůrkyní I. Marlene King potvrdila, že sedmá série je skutečně poslední.

King informaci oznámila během živého chatu na Facebooku, kterého se účastnilo i všech pět Lhářek. Posledních deset epizod se na stanici začne vysílat v dubnu 2017.

Prozatím se diváci můžou těšit na výbušné finále, které se vysílá již zítra večer. Nebude chybět odhalení identity dítěte Mary Drake, zabití jedné z hlavních postav a odhalení nového těhotenství.


Sledujete Lhářky? Myslíte si, že je načase skončit sedmou řadou? Nebo byste seriál sledovali i dál, dokud by se vysílal?

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře18zobraz všech 18 příspěvků
Pája-91

Pája-91

Pro mě je to škoda, je to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů a budou mi hodně chybět všichni herci,...
před 202 týdny
Adík

Adík

Nebude, Prima neuvažuje o nákupu dalších sérií.
před 201 týdny
andromache

andromache

Tak to musel být brutální propadák.. Hlavně že dávají neustále dokola jedno a totéž...
před 201 týdny
Další články k tématu