Facebook Twitter E-mail
26. dubna 2012

Jennifer Morrison se vrací do House a další střípky

Dnes pro vás máme opět pár seriálových střípků, které se nám během posledních pár dnů nashromáždily na Twitteru a Facebooku.

  • Jennifer Morrison si lehce odskočí z Once Upon a Time, aby si naposled zopakovala roli doktorky Cameronové. Objeví se ve finálové episodě seriálu House.
  • Glee spojí episody 20 a 21 do jedné dvouhodinovky. V první části se Tina bouchne do hlavy a ocitne se v jiné realitě, kdy naši známí teenageři hrají jinou postavu ze seriálu (Puck bude Blaine atd..). V druhé polovině pak přijde na řadu Národní kolo pěvecké soutěže.
  • První oficiální seriál nové sezóny je sitcom Go On. Matthew Perry produkuje a zároveň hraje hlavní roli sporťáka, který truchlí nad ztrátou blízkého člověka, a kterému pomůže až skupinová terapie.
  • Na druhou stranu se nedočkáme seriálu Counter Culture (ABC). Pilot nepokračuje v produkci ani v natáčení kvůli zranění hlavní představitelky Delty Burke. Mělo jít o komedii, ve které tři sestry s naprosto různými povahami vedou společně bistro v zapadlém texaském městečku.
  • Teen seriál The Lying Game od ABC Family dostal zelenou pro druhou sérii. Produkce začne v létě a seriál se na obrazovky vrátí někdy během zimy.
  • Stejně tak se s druhou sérií vrátí i seriál Stevena Seagala True Justice.
  • Lifetime oznámilo, že jejich hitovka Drop Dead Diva se do vysílání vrátí se čtvrtou řadou 3. června.
Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
hodně dávno
Pardon, moc to ale za spoiler nepovažuju. Není tam ani zmínka o tom,...
Phunix
hodně dávno
Omlouvam se, ze jsem tak vyjel. Bohuzel vzhledem k tomu, ze uplneho...
ragelly
hodně dávno
Jn, to taky znám :) To je pak nebezpečný chodit kamkoliv na net, protože...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY