Facebook Twitter E-mail
1. září 2016

Handmaid's Tale nabírá další hvězdu

Televizní stanice Hulu na rok 2017 chystá řadu novinek. Mezi nimi je i sci-fi drama na motivy veleúspěšného románu Margaret Atwoodové Handmaid's Tale (Příběh služebnice) z roku 1985, které představuje vizi nepěkné budoucnosti ovládané krutými diktátory na pozadí nukleárních válek a genetických experimentů ve snaze zdokonalit lidstvo jako celek a vymýtit ty nejslabší (inspiraci není nutno hlouběji nastiňovat). A jelikož rok 2017 se kvapem blíží, v tomto období se pomalu odkrývá obsazení.

Kromě již známého tria Joseph Fiennes, Max Minghella a Elisabeth Moss teď tvůrci odhalili, že mezi hlavní hvězdy zavítá i Yvonne Strahovski.

Yvonne si v seriálu zahraje roli Sereny Joy, ženy důstojníka Waterforda (Fiennes), jednoho z hlavních tyranů a světových vládců. Jako jeho žena je i ona velice mocnou a vlivnou osobností, což jen podporuje její ego a nenasytnost. I ona musí neustále bojovat o přízeň lidí, což se jí ale díky zastávání tradičních hodnot daří lépe než jejímu muži. Navíc ale musí snášet to, že její muž má v domě Služebnici (Elisabeth Moss), tedy dámu, která je jako jedna z mála vlivem genetických experimentů a nukleárních válek plodná a právě na ní záleží přežití celého důstojníkova rodu. Serena tak bude muset svádět těžký boj se Služebnicí o přízeň, náklonnost a lásku svého muže.

Yvonne Strahovski má se seriály již řadu zkušeností. Po Chuckovi jsme ji mohli vidět například v Dexterovi nebo v loňské minisérii The Astronaut Wives Club. Každé své role se zhostila na jedničku, takže doufejme, že svůj um předvede v plné parádě i zde.


Těšíte se na novinku z dílny televize Hulu? Jste na takovéto sci-fi projekty? A co říkáte na Yvonne Strahovski?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

majka147
před 64 týdny
Ja som nostalgická pre mňa je jedine Sarah Walker :D Furt dávam repete Chucka :D
Gabik.029
před 64 týdny
To je vtipný, že Zac i Yvonne získali tak krátce po sobě role...
Koldik
před 64 týdny
Yvanku mam rad uz od Chucka, v Dexterovi bola tiez super, takze tu urcite...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY