Facebook Twitter E-mail
2. září 2016

Do G.L.O.W. byly obsazeny nové bojovnice

Herečka Alison Brie získala hlavní roli v netlixáckém desetidílném seriálu G.L.O.W..

Tvůrkyní seriálu je Jenji Kohan, která má na starosti také Orange Is the New Black. Do tvůrčího týmu dále patří Liz Flahive a Carly Mensch.

G.L.O.W. (Gorgeous Ladies Of Wrestling; Okouzlující wrestlerky) je inspirovaný skutečným příběhem z prostředí ženského wrestlingu z osmdesátých let. Děj je zasazen do města Los Angeles a vypráví fiktivní příběh herečky Ruth, která je se svou profesí na štíru a v prostředí onoho bojového umění najde novou motivaci a cestu, jak si splnit své sny. Vznik ženské ligy je reakcí na mužský wrestling, který byl a je pořád více uznávaný.

Brie si dále zahrála v Community, Mad Men a namlouvá jednu z postav v animovaném BoJack Horseman.

Druhou tváří bude Betty Gilpin, známá z lékařského dramatu Nurse Jackie. Zahraje si postavu Debbie Eagan, bývalé herečky, která byla nucena opustit svou profesi kvůli těhotenství. Ať to osud zamýšlel jakkoli, do herecké branže se vrátí, protože její současný život není takový, jaký si ho vysnila.

Gilpin si diváci mohou vybavit z Masters Of Sex, Elementary, Mercy Street, a také si zahraje v novince American Gods, která bude mít premiéru v příštím roce.

Třetím oznámeným přírůstkem bude herec Marc Maron v hlavní roli. Zahraje si postava Sama Sylvia, hollywoodského režiséra, který má barvitou minulost, když dojde řeč na ženy. O to víc se vše zkomplikuje ve chvíli, kdy se stane vedoucím koučem hned 14 dívek, které se budou chtít probojovat za slávou.


Znáte herce z jejich předešlých rolí? Dáte šanci ženskému wrestlingu?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 58 týdny
Wrestling vo vseobecnosti nemusim, takze ani ten zensky ma nenalaka. GLOW pre...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY