Facebook Twitter E-mail
31. srpna 2016

Paget Brewster se vrací do Criminal Minds nastálo

Poslední dva uplynulé měsíce si kriminálka Criminal Minds prošla mnohým. Jedna postava nás opustila, s další postavou se již nebudeme nadále vídat kvůli vyhazovu, přichází nová tvář a rovnou dvě herečky budou patřit mezi stále postavy.

Tou druhou herečkou, které se dostalo povýšení mezi stále postavy, je Paget Brewster, která v seriálu hraje vyšetřovatelku Prentiss. Ve dvanácté sérii se s ní budeme vídat mnohem více. Prentiss se původně měla vrátit jen na pár dílů, když měla vypomoct BAU s dopadením uprchlých sériových vrahů. Nyní bude s útvarem ve stálé spolupráci. Agentka byla stálou postavou naposledy v průběhu deváté řady.

„Jsme moc rádi, že vám můžeme přinést další dobrou zprávu. Paget je velmi zásadní pomocnou silou a my si jí budeme velmi hýčkat,“ řekla Erica Messer, výkonná producentka dramatu. „Její přátelé ji velmi postrádali, protože byla týmu velkou oporou. Bude to, jako by nás nikdy neopustila.“

Criminal Minds se na obrazovky vrací ve středu 28. září. První epizoda s Brewster je plánována na 12. října.


Pamatujete si všechny změny, kterými si seriál v posledních dvou měsících prošel? Jaká z nich je pro vás tou nejzásadnější?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lucasino
před 64 týdny
Myslím a doufám, že nastoupí na místo vedoucího týmu po Hotchovi. Jo, je to...
Syrestesia
před 61 týdny
Kirsten Vangsnessová v čerstvém interview potvrdila spekulace, že se novou...
Katka Mrkvicová
před 61 týdny
:-D Super!!!Emily je schopná,pokud to nezkopou tak seriál hned dostane nový...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY