Facebook Twitter E-mail
1. září 2016

TWD: Michael Cudlitz možná vyzradil osud své postavy

Herecký představitel Abrahama Forda, Michael Cudlitz, možná vyzradil osud své postavy v The Walking Dead.

Následující řádky mohou prozrazovat spoilery z nové série.

Ve finálové epizodě seriálu se nám představitel největší zločinec podle komiksové předlohy, Negan. Jak všichni fanoušci předpokládali, došlo na nejhorší. Negan zcela jistě svou drátěnou pálkou umlátil k smrti jednu z hlavních postav. Internet je přeplněný teoriemi a předpoklady, kdo onou obětí bude. Největší pozornost se dostává postavě Glena, Aarona a právě Abrahama.

Skutečnost, která bude odhalena při premiéře sedmé řady, je nejvíce střeženou informací snad za celou dobu vysílání. V nedávném rozhovoru pro server Popsugar se herec rozpovídal o svém osudu a možná nechtěně vyzradil to, co si měl určitě nechat jen pro sebe. Pronesl následující: „Abraham si půjde dále svou cestou. Alespoň nějaký čas,“ řekl Cudlitz a naznačil tím tak Abrahamovo přežití.

Je tu jistá šance, že Cudlitz jen tahá všechny za nos a víří stojaté vody. Na druhé straně je tu fakt, že nebyl dosud viděn na place. Teorie, která se zdá podle fanoušků tou nejpřijatelnější, je, že Negan zabil Glenna, protože tomu bylo tak v komiksu a že Abraham byl Neganem postřelen.

The Walking Dead má stanovenou premiéru sedmé série na neděli 23. října na stanici AMC.


A co vy? Jakou máte teorii? Zabil Negan Glenna, Aarona nebo Abrahama? Nebo se snad jeho nemilosrdná pálka upřela na ženskou postavu?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 59 týdny
Abrahama ať nechají žít, ten mě baví :)
justynajohnson
před 59 týdny
Negan je záporák podle mého gusta.
Vojťas
před 59 týdny
Já teda nevím, ale Abraham nebyl střelen Neganem. Byl střelen Dwightem kuší...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY