Facebook Twitter E-mail
31. srpna 2016

Labyrint II přibírá hvězdné posily

Ani v Česku není o seriálové novinky nouze. Po loňském úspěchu se Česká televize pokusí dvakrát udeřit hřebíček na hlavičku. Připravuje druhou řadu kriminálky Labyrint, ve které v hlavní roli září Jiří Langmajer.

Toho ve druhé sérii doplní hned dvě nové tváře. Po boku majora Remeše stanou Tatiana Vilhelmová a Jan Hájek coby kriminalisté Martina a Franěk.

V sedmidílné druhé řadě kriminálního seriálu řeší tým majora Remeše další rozsáhlý a komplikovaný případ série vražd. Detektivové nacházejí v lese nedaleko Brna tělo mladé atraktivní dívky, která zemřela obzvlášť trýznivým způsobem. Vyšetřování její smrti je dostává do labyrintu napínavých událostí a přivádí je ke skupině lidí, kteří se ničeho nebojí a nic je nezastaví.

„K Labyrintu se nyní vracím rád. Kombinace thrilleru a detektivky je v Česku hodně opomíjený filmový tvar a my jsme si ověřili, že diváka baví. Vyplatilo se nám vstoupit do riskantních filmových vod,“ říká režisér Jiří Strach.

Seriál Labyrint opět natáčí Česká televize na mnoha místech jižní Moravy, například v Moravských Knínicích, na Znojemsku či na zřícenině hradu Templštejn nebo v Olomouci.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 58 týdny
za me souhlas
shakespeare
před 58 týdny
Na Krev Demona se tesim mozna trochu vic, ale rozhodne to jsou skvele zpravy.
ufonka
před 58 týdny
Moc se těším, oba seriály jsou skvělý.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY