15. 12. 2017

Novinka pod lupou: Jean Claude Van Johnson

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Jean Claude Van Johnson
Žánr: Komedie / Akční / Špionážní
Stanice: Amazon
Premiéra: zatím pouze pilot dostupný od 18. 8. 2016
Vysílání: -
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: -
Herci: Jean-Claude van Damme, Kat Foster, Phylicia Rashad

Ve zkratce

Jean-Claude Van Damme hraje hlavní roli sebe sama. Jde o celosvětově úspěšného herce a mistra bojových umění, který ale vede dvojí život. Svět ho zná jako herce, nicméně během natáčení svých filmů Van Damme působí jako tajný agent. Nyní je již spoustu let v důchodu. Když ale dostane šanci znovu zažehnout plamen se svou bývalou láskou, rozhodne se vrátit zpět do hry. Tentokrát bude smrtelnější než kdy dřív. Možná.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Na začátku jsem si nebyla jistá, o co vlastně jde, ale jakmile se příběh rozjel a název seriálu začal dávat smysl, začalo to být naprosto boží.

Jean Claude Van Damme mi dokázal, že nepatří do starého železa. Paradoxně to ukázal tím, že parodoval sám sebe a to, že patří do starého železa :-) Složité? Možná trošku, ale pochopíte, jakmile se na pilot podíváte. Dokonce mě těch 30 minut zaujalo natolik, že jsem podstoupila asi 20minutový amazonský dotazník a ohodnotila projekt s tím, že snad můj názor pomůže a pilot bude vybrán pro seriál. Určitě nechci, aby se stalo to samé co s The Interestings, kdy v době zveřejnění pilotu už bylo jasné, že nebude vybrán pro seriál.

Tady ale zatím nevíme, takže dveře jsou otevřené. Vidím tu obrovský potenciál na zábavnou komedii, i když samozřejmě hrozí nebezpečí, že každá epizoda bude vytvořena podle stejné šablony a časem to omrzí. Zatím ale za mě velká spokojenost. Jde o velmi dobrou komedii se spoustou zábavných momentů, neokoukaným tématem a lehkým nádechem parodie. Co víc si přát?
  • JC, Vanessa i agentka
  • zajímavý nápad a vtipné zpracování
  • za celou dobu se nenudíte
  • zhruba do třetiny netušíte, o co jde
90 %
Mé hodnocení
ragelly

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře23zobraz všech 23 příspěvků
pozitkar

pozitkar

Já se zažral už do pilotu, který tu byl ... tuším před rokem? Letos na podzim jsem to smázl s tím, že...
před 144 týdny
PetrVinklarek@seznam.cz

PetrVinklarek@seznam.cz

Bude to někdo překládat???????
před 144 týdny
ragelly

ragelly

Ten konec, nééé :D Proč? To vypadalo jako suprový náběh na druhou řadu!
před 136 týdny
Další články k tématu