31. 8. 2016

Seriálové osudy: Stranger Things

Seriálové osudy: Stranger Things

Všichni jsme věděli, že to přijde, ale konečně je to oficiální. Ono totiž co vám zbyde, když vytvoříte největší seriálový hit léta? No jasně, že ho musíte prodloužit, jinak by vám hlavu utrhli :-) A tak se fanoušci Stranger Things můžou začít radovat. Seriál se v příštím roce vrátí se druhou řadou.

Aby dobrých zpráv nebylo málo, nová série bude dokonce obsahovat ještě více potěšení. Netflix totiž objednává hned devět epizod, tedy o jednu víc, než jak tomu bylo u první řady. Spolu se zprávou o prodloužení byl zveřejněn také teaser, ze kterého jde ledacos vyčíst. Příběh se bude odehrávat zhruba rok po událostech z první série, na podzim roku 1984. Očekává se, že se vrátí mnoho postav, ačkoliv tvůrci prozatím mlčí ohledně klíčových hráčů.

Druhá řada přidá čtyři nové postavy. Podle tvůrců se budou díly více soustředit na mytologii, která se skrývá za zmizením Willa Byerse.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
ufonka

ufonka

Skvělá zpráva! Ale vůbec jsem nepochybovala, že bude další série.
před 211 týdny
_karel_

_karel_

Pro mě byl ten seriál jak rána kladivem do palice - naprostá pecka. :D Supr zpráva, i když jak píšeš,...
před 211 týdny
phoboska

phoboska

Ja som si poslednú časť šetrila 3 týždne, nechcela som si ju pozrieť, lebo som vedela, že tým pádom je...
před 211 týdny
Další články k tématu