Facebook Twitter E-mail
1. září 2016

Sedmá série Shameless si projde velkými turbulencemi

Fiona začne s celkovou proměnou svého života. Upustí od svých nedobrovolně nabitých mateřských povinností a upne se více na svou budoucnost. Prohlásila, že posledních deset let nevěnovala pozornost nikomu jinému, než své rodině, a přitom zapomněla na sebe samu. Její první nastolené pravidlo bude, že se každý člen Gallagherů bude podílet na financování domácnosti. To přivede Debs ke kriminálním činům, aby mohla splatit dluh, který ji bude vůči Fioně narůstat. Dále Fiona odmítá s kýmkoli probírat svůj neúspěšný svatební den, Lip se bude snažit vylízat ze svého alkoholismu a Ian zdárně zrestartoval svůj život.

Děj sedmé řady se začne odehrávat měsíc poté, co skončila šestá série, kdy Gallagheři shodili Franka z mostu do řeky. Když se Frank vzbudí po měsíčním kómatu a zjistí, že do tohoto stavu ho dostala jeho rodina, začne s radikální změnou. Fiona má plné ruce práce se svým životem, natož aby se zabývala problémy svého otce. Bude se plně soustředit na svou manažerskou dráhu v Patsy's Pies a od toho ji neodradí nikdo, ani její nejbližší. Lip bude končit se svou léčbou v protialkoholní léčebně a dostane se mu nový pohled na to, co pití způsobuje jeho životu. Jeho bratr Ian, který si procházel bipolární poruchou, kterou neuměl zvládat, je nyní ve stabilizovaném stavu a má po dlouhé době i fungující vztah. Debbie si stále bude nacházet cestu k tomu, jak se vypořádat s mateřstvím a péčí o své dítě, malou Franny. Poslední člen rodiny Carl to nebude mít jednoduché při zkoumání svého dospívání.

Nabízí se zásadní otázka: Zvládnou Gallagheři žít bez problémů i přes to, že jim Fiona nebude krýt záda?

Shameless s novými díly přichází již v neděli 2. října na stanici Showtime.


Jak jste si užili šestou sérii? Bavily vás zápletky okolo Franka a Fiony? Jak se projeví změny, které Fiona nastolila?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

carolos
před 58 týdny
Užil som si s Gallagherovcami všetkých 6.sérií (možno s výnimkou...
justynajohnson
před 58 týdny
V každém díle dokážou překvapit a to je skvělé.
Tulrika
před 58 týdny
Zvládnou Gallagheři žít bez problémů i přes to, že jim Fiona nebude krýt...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY