Facebook Twitter E-mail
2. září 2016

Kerry Washington hází očkem po novém projektu

Skandálistka Kerry Washington vytváří další nový seriál, který by se měl věnovat ženskému policejnímu oddělení v Los Angeles. Návrh předložila stanici ABC pod názvem Patrol.

Příběh bude dějištěm čtyř policistek, které po pěti letech absolvování policejní akademie začínají pracovat pro muže jménem Charlie a které více než jejich přátelství sblíží jedno z jejich tajemství, které se událo v minulosti. Pilotní epizodu si vezme na starost Chitra Sampath, která bude zároveň producentkou spolu s Washington a Sharlou Sumpter.

Projekt Patrol je již druhým návrhem od produkční společnosti Simpson Street, která patří Washington. První projekt je vyvíjen pro stanici HBO a nese název Confirmation.

Scandal a Kerry Washington se vrátí se šestou sérií v lednu 2017. Bližší informace o tom, kdy se setkáme s jejími potencionálními novými seriály, prozatím nebyly upřesněny.


Máte rádi Scandal a Kerry Washington? Co vás láká více, Confirmation, nebo Patrol?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 149 týdny
Nebude to Patrol - Chrlie's Angels (4 zeny a boss Charlie...) znie to nejak...
sarhod79
před 149 týdny
Že by Charlieho andílci byly jako seriál?
Pipa22
před 149 týdny
taky me to hned pri cteni clanku napadlo ...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY