Facebook Twitter E-mail
5. září 2016

Bude tématem šesté série AHS nakonec nadpřirozeno?

Dostali jsme se do bodu, kdy se možná dozvíme téma šesté série ještě před její premiérou, ač se všichni zuby nehty snaží neprozradit zhola nic. V druhé sérii American Horror Story – Asylum jsme nikdy nedostali odpověď na záhadu, která se nesla celou sérií. Řeč je o únosech UFO, které byly k vidění ve finále druhé řady a unesly Kitovi ženu Almu i s jejich nenarozeným dítětem.

Již jsme se všichni dovtípili, že příběhy všech sérií American Horror Story jsou navzájem propojené. V nejnovějším teaseru šesté série je k vidění řádka pavouků, kteří si kráčí po zádech do otvoru na krku. Tato scéna velmi silně připomíná moment ze druhé série, kdy podobný robotický pavouk byl odstraněn z Kitova krku doktorem Ardenem. Dřívější trailery taktéž poukazovaly na mimozemskou tematiku. Jednalo se trojici postupně se přibližujících lidí, kterým probleskly oči, nebo tělo ženy, které bylo tajemným světlem vtaženo vzhůru k nebi. Dalším vodítkem byl i plakát, na kterém byla k vidění žena, které z očí lezly pavouci.

Je snad opravdu tématem šesté série mimozemská aktivita? Kdo ví, ale dříve bylo jasně řečeno, že většina zveřejněných upoutávek a plakátů je pouhou fikcí.

A jestli do nadpisu nové řady tvůrci nevměstnají nadpis „Supernatural“ je zde šance, že bychom se mohli setkávat v podtitulem „The Mist“. Dříve v tomto týdnu si fanoušci seriálu všimli, že do tištěného programu byl k AHS připsán právě tento podtitul. Zprávu však nikdo od seriálu nepotvrdil. Že by se možná Murphy inspiroval filmem Mlha z roku 1980, kde z mlhy vylézali strašidelné příšery?

Na pravou odpověď si asi opravdu budeme muset počkat do středy 14. září, kdy se AHS vrací s šestou sérií na stanici FX.


Jakou máte teorii Vy? Co se vám zdá jako nejvíce příhodné téma šesté série?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 63 týdny
Nadprirozeno snad neeee :'(
phoboska
před 63 týdny
Milujem nadprirodzeno, ale musím priznať, že by som skôr prijala sériu zameranú...
justynajohnson
před 63 týdny
Já se nechám překvapit a nebudu soudit dokud neuvidím....snad nepůjde kvalita...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY