Facebook Twitter E-mail
10. září 2016

Článkaři tvrdí: MacGyver na CBS pohřbí další snahy o rebooty

CBS bude mít slabší novinkovou sezónu. Dokáže se některý nováček uchytit, nebo všechny poputují hned po první řadě do seriálového nebe?

Sezóna 2016/2017 oficiálně začíná v polovině září. Pokud stále ještě nevíte, zda si do svých watchlistů zařadit některou z novinek, třeba se vám bude hodit právě tato série článků, kterou pro vás po kladných ohlasech z minulých let opět připravilo šest článkařů SerialZone.

Každý den vám přineseme odpovědi na tři jednoduché otázky. Co u jednotlivých televizních stanic bude podle nás stát za to vidět, před čím naopak schovat hlavu do písku, a na konec naše malá tipovačka, kterou novinku daná stanice zruší jako první.

Dnes se podíváme na zoubek CBS. Ta si pro nás připravila pěkných pár novinek, celkem pět dramat a tři komedie. Některé z nich mají úspěch téměř předurčen, jiné snad ani nikdy vzniknout neměly. Co je podle nás na obou spektrech stupnice?

Nezapomeňte, že máte poslední dny na to, abyste si tipli v naší každoroční soutěžní tipovačce a hráli tak o pomyslný titul seriálového znalce a o kupu kreditů. Čím víc lidí tipuje, tím víc kreditů se vyhrává! Takže tipovačku posílejte dál :-)

Jaká je podle tebe nejlepší novinka na stanici CBS?

Fruiko
Tohle je těžký. Sice to není tak špatné jako na ABC, ale je to taková nevýrazná šeď, kde nic nevybočuje z řady. Nejlíp na tom je asi Training Day, i když to pořád není žádná sláva. Ale něco jsem napsat musel, že jo.
ragelly
Tady už to vypadá lépe. Škoda, že jsme ještě neviděli klip na Doubt, na to jsem zvědavá. Takto ale musím říct, že mě nejvíce láká Bull. Jistě, jde o seriál, kterých je na CBS plno, ale pořád fungují a pořád mě dokážou pobavit, což je pro mě to hlavní. Navíc moc pěkné obsazení, které se oznámení od oznámení zlepšuje, takže jsem zvědavá.
pajky
CBS má zajímavější nabídku než ABC, alespoň pro mě. Já totiž slyším na komedie, které do hlavní role obsadí odzkoušené komiky, takže mě zaujalo jak The Great Indoors (Jeff z Community), tak i Man with a Plan (Joey z Friends). Nejlepší ohlas ale bude mít Bull, který se sledovat nechystám.
gabik.029
Upřímně? Tady jsem si seriál nevybrala. Ale kdybych něco z nabídky sledovat musela, byl by to Bull.
Seraphine313
Hm… žádná? Vážně musím volit? Protože na mé osobní stupnici od 0 do 100 se většina seriálů nedostala přes 5. Nejlíp asi vychází Training Day.
lukascoolarik
CBS letos přišla s hodně slabým programem. Asi nejmíň hrozně mi zní Bull.

Jaká je podle tebe nejhorší novinka na stanici CBS?

Fruiko
Je to smutné, ale je to novinka Matta LeBlanca Man with a Plan. Vůbec mě nechytla za srdce a přijde mi jako špatný vtip. A ještě k tomu starý špatný vtip. Ať se Matt snaží jak chce, je to prostě špatný.
ragelly
MacGyver, nebo jedna z komedií, které jsou opravdu tragické? Asi vyberu komedii. Konkrétně Kevin Can Wait. Naprosto bezvýznamný seriál, který v traileru nedokázal zaujmout. Nesympatické postavy a téma, které už dávno vyšlo z módy. Tímhle se CBS divákům do vkusu netrefí. Teď jen doufat, že si Kevin nezíská diváky TBBT, který před novinkou pár týdnů pojede.
pajky
Kupodivu se tentokrát nemusím rozhodovat mezi komediemi. A dva největší adepty vidím v Pure Genius a MacGyverovi. U toho se nemůžu rozhodnout, jestli ho původní seriál pohřbí, nebo od hrobu zachrání, a tak zvolím ničím zajímavé sci-fi Pure Genius.
gabik.029
Za mě sitcom The Great Indoors. Během traileru jsem se ani jednou nezasmála.
Seraphine313
Hm… skoro všechny? Vážně musím volit? Ale asi největší pitomost je Kevin Can Wait, to si CBS mohla odpustit. A na paty mu šlapou Pure Genius a The Great Indoors.
lukascoolarik
MacGyver. Nesympatický hlavní hrdina, údajně rodinný nádech… Na tomhle mě neláká vůbec nic.

Co podle tebe zruší CBS zruší jako první?

Fruiko
Asi to nejhorší. Takže Man with a Plan půjde z kola jako první. Všechno ostatní se snad do startu téhle novinky udrží.
ragelly
MacGyver začíná páteční večer? Sám bez předskokana? CBS je na páteční seriály hodně tolerantní, ale tohle nevěstí nic dobrého. MacGyver má můj hlas pro první CBS zrušení sezóny.
pajky
Klidně by to mohla být i jedna z komedií, ale osobně si myslím, že Pure Genius je zajímavý ještě o něco míň a do věčných lovišť bych ho odeslal jako první.
gabik.029
Osobně si myslím, že Pure Genius se neuchytí. Já mám lékařská dramata ráda, ale tohle mě vůbec neoslovilo. Třeba budou mít Američané podobný pocit.
Seraphine313
Osobně to vidím na MacGyvera. Kombinace pátku a ultrahejtu, co si trailerem seriál vysloužil, se o to postará.
lukascoolarik
Tady váhat nemusím. MacGyver nasazený na pátek a ještě k tomu bez předskokana? Tenhle seriál má předurčenou smrt.

A co vy? Podělte se o své odpovědi v komentářích!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dawemandude
před 161 týdny
CBS a já letos nic (co se nových seriálů týče). Celkově si myslím, že na...
Koldik
před 161 týdny
Bull bude urcite bodovat, aspon zo zaciatku poriadne kvoli dinozzovi, ale...
lukascoolarik
před 109 týdny
Po roce: Bože, co jsem si tom Bull tehdy myslel? :-D Skutečně nejlepší seriál...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY