Facebook Twitter E-mail
11. září 2016

Článkaři tvrdí: The CW nabídne jasného favorita

Když dostanete jen tři možnosti, není moc z čeho vybírat. Paradoxně zrovna u CWčka jsme si všichni favorita našli! A také přesně víme, který seriál je zralý na odpis.

Sezóna 2016/2017 oficiálně začíná v polovině září. Pokud stále ještě nevíte, zda si do svých watchlistů zařadit některou z novinek, třeba se vám bude hodit právě tato série článků, kterou pro vás po kladných ohlasech z minulých let opět připravilo šest článkařů SerialZone.

Každý den vám přineseme odpovědi na tři jednoduché otázky. Co u jednotlivých televizních stanic bude podle nás stát za to vidět, před čím naopak schovat hlavu do písku, a na konec naše malá tipovačka, kterou novinku daná stanice zruší jako první.

Dnes se podíváme na zoubek stanici The CW. Ta si pro nás připravila tři dramatické novinky. Některé z nich mají úspěch téměř předurčen, jiné snad ani nikdy vzniknout neměly. Co je podle nás na obou spektrech stupnice?

Nezapomeňte, že máte poslední dny na to, abyste si tipli v naší každoroční soutěžní tipovačce a hráli tak o pomyslný titul seriálového znalce a o kupu kreditů. Čím víc lidí tipuje, tím víc kreditů se vyhrává! Takže tipovačku posílejte dál :-)

Jaká je podle tebe nejlepší novinka na stanici The CW?

Fruiko
V souboji jeden na jednoho vyhrává Frequency, protože zaprvý to vypadá hodně slušně a za druhé ta druhá novinka je děsně příšerná. Ale jak už jsem řekl, tohle není špatné, takže to není, že by to bylo jen méně strašnější. Opravdu si to označení nejlepší novinka na stanici zaslouží.
ragelly
Tak tady není co o čem. Frequency podle traileru vypadá na jasný hit. Téma sice již bylo zpracováno ve filmu, ale s lehkým teen nádechem od CW má šanci zaujmout mladé americké diváky. Silný předskokan také pomáhá, takže všechny předpoklady hrají Frequency do karet.
pajky
Já to CW pořád žeru. Nevím proč, ale když vidím ty perfektní herce, tak mě to tak nějak nutí tomu věřit. Nejlepší novinkou volím Frequency a tohle je přesně důvod proč, i když tady tomu pomáhá i fakt, že původní film se mi líbil. A to hodně.
gabik.029
Frequency vypadá hodně dobře. Jen doufám, že stanice CW nebyla pro seriál špatná volba a že nedojde hned k zrušení.
Seraphine313
Vtipné. Přeci Frequency.
lukascoolarik
Frequency. Má to lákavou zápletku a je tam cestování časem, takže pokud se v tom nezamotají, vypadá to celkem nadějně.

Jaká je podle tebe nejhorší novinka na stanici The CW?

Fruiko
No Tomorrow je od tvůrců Jane the Virgin a Crazy Ex-Girlfried, což tento seriál v mých očích velmi diskredituje hned od začátku. No a trailer taky moc nepomohl. Tudíž tu máme vítěze.
ragelly
No Tomorrow. Je mi to líto, ale Galavant měl zůstat u Galavanta. Vypadá to jako další kopie Jane a Crazy Ex, což na jednu stranu znamená, že v našich končinách to moc lidí neosloví, na druhou stranu ale věřím, že u Američanů by seriál mohl mít úspěch. Takže nejhorší ve smyslu příběhovém, ale nedivila bych se, kdyby v květnu dostal objednávku na druhou řadu.
pajky
Ani trochu se mi nelíbí No Tomorrow a zvolím to za nejhorší novinku, protože i ten Riverdale vypadá, že by teenagery mohl bavit. Proti No Tommorow mluví i fakt, že je od tvůrců Jane a Crazy Ex, které se mi nelíbí, ale na zrušení to beztak stačit nebude.
gabik.029
Jednoznačně No Tomorrow, tomuto typu seriálů asi na chuť prostě nepřijdu.
Seraphine313
Tak protože to není Frequency, je to No Tomorrow.
lukascoolarik
No Tomorrow. Američtí kritici to budou milovat, protože je to od tvůrců Jane the Virgin, ale já osobně tomu velkou budoucnost nedávám.

Co podle tebe zruší The CW zruší jako první?

Fruiko
No já doufám, že ten horší seriál z naší dvojky. Ale bude to asi taky až v mid-season, protože CW je na své novinky většinou hodná a nechává je v klidu dožít až do upfronts. Pápá, No Tomorrow, žádné světlé zítřky tě nečekají.
ragelly
Riverdale. Bude to stejný případ jako letos Containment. Seriál se objeví až ke konci sezóny a nebude mít dostatek prostoru na to, aby ukázal, co v sobě má. I když letos s koncem Deníků a pravděpodobně i Reign je tu vysoká šance, že by všechny novinky mohly projít do další sezóny.
pajky
Tady to provedu trochu nezvykle. Frequency věřím v prodloužení, Riverdale díky Berlantimu taky a No Tommorow díky podivnému vkusu stanice taky. Zruší Deníky a ještě něco ze starších kousků a všechno prodlouží.
gabik.029
Tady není moc velký výběr. Budu doufat, že to bude No Tomorrow.
Seraphine313
Myslím, že letos se na CW rušit nebude. A pokud, tak to odnese maximálně Riverdale.
lukascoolarik
The CW bude něco rušit? To se mi nezdá… Přál bych to No Tomorrow, ale pokud by se něco z novinek fakt muselo zrušit, tak asi Riverdale.

A co vy? Podělte se o své odpovědi v komentářích!

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jitřenka
před 62 týdny
Frequency : Na film jsem se dívala jen kvůli sexi hlavnímu představiteli a to...
darbak
před 61 týdny
Hm, tady toho moc není :D Frequency je rozhodně nejzajímavější počin, který má...
lukascoolarik
před 9 týdny
Po roce: Frequency mě po pár dílech začal nudit, ale v rámci sezóny šlo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY