Facebook Twitter E-mail
13. září 2016

Článkaři tvrdí: NBC se s Emerald City neblýskne

Program NBC vypadá slušně, my si rozhodně pár kousků vybereme. Ale kde je velký výběr, tam je logicky i spousta špatného materiálu. Jak to vidíte vy?

Sezóna 2016/2017 oficiálně začíná v polovině září. Pokud stále ještě nevíte, zda si do svých watchlistů zařadit některou z novinek, třeba se vám bude hodit právě tato série článků, kterou pro vás po kladných ohlasech z minulých let opět připravilo šest článkařů SerialZone.

Každý den vám přineseme odpovědi na tři jednoduché otázky. Co u jednotlivých televizních stanic bude podle nás stát za to vidět, před čím naopak schovat hlavu do písku, a na konec naše malá tipovačka, kterou novinku daná stanice zruší jako první.

Dnes se podíváme na zoubek stanici NBC. Ta si pro nás připravila pěkných pár novinek, celkem sedm dramat a pět komedií. Některé z nich mají úspěch téměř předurčen, jiné snad ani nikdy vzniknout neměly. Co je podle nás na obou spektrech stupnice?

Nezapomeňte, že máte poslední dny na to, abyste si tipli v naší každoroční soutěžní tipovačce a hráli tak o pomyslný titul seriálového znalce a o kupu kreditů. Čím víc lidí tipuje, tím víc kreditů se vyhrává! Takže tipovačku posílejte dál :-)

Jaká je podle tebe nejlepší novinka na stanici NBC?

Fruiko
No NBC na nás trailerama šeredně šetřila, protože většina stejně poběží až v midseason. Takže z podzimní nabídky jediné, co alespoň trochu za něco stojí, je The Good Place. Ale zázraky od toho tedy nečekejte.
ragelly
Tady mám favoritů asi nejvíce. Nicméně za sebe volím The Good Place. Trailer mě nadchnul. Miluju obsazení, líbí se mi neokoukané téma i zpracování, kde se to jen hemží povedenými vtipy i situacemi, které zároveň nejsou trapné. Doufám, že si seriál dokáže udržet vysokou úroveň i s přibývajícími epizodami.
pajky
Nějaká stanice prostě musí mít zajímavou nabídku. Nebo ne? V mých očích si nejlépe vede právě NBC. Hodně lidí uslyší na The Good Place a návrat Verči Mars, já u toho víc slyším na tvůrce od Parks & Rec. Přesto mě jedna novinka zaujala ještě víc, a to drama Timeless. Jen aby to bylo tak dobrý, jak se to tváří a trailer slibuje.
gabik.029
Za mě rozhodně The Blacklist: Redemption. Tom patří k mým oblíbeným postavám a nástin dějové linky v Blacklistu mě zaujal, takže já se na spin-off moc těším. Ale na záda mu dýchá Timeless.
Seraphine313
Z těch tří trailerů, co NBC vypustila, je nejlepší asi The Good Place. I když na Timeless se rád podívám taky.
lukascoolarik
Timeless zní nadějně, víc mě ale láká The Blacklist: Redemption.

Jaká je podle tebe nejhorší novinka na stanici NBC?

Fruiko
This Is Us není si tak hrozné jako nejhorší na ostatních stanicích, ale ozhodně to je nejnudnější. A nejnudnější v takhle malém vzorku bohužel vyhraje i soutěž o nejhorší.
ragelly
Emerald City. Těšila jsem se na to od doby, kdy oznámili, že to začínají vyvíjet. Když na jaře přišly první fotky, nadšení pokračovalo, protože obrázky vypadaly úžasně. Ale po zhlédnutí traileru nadšení zamrzlo. Tohle vypadá jako Of Kings and Prophets v bledě modrém. A když tohle je tak zlé, jak asi vypadala původní verze, kterou stanice loni úplně shodila ze stolu?
pajky
Jako hrozná nuda mi zní seriálové zpracování Taken, ale ještě víc se mi příčí trailer k This Is Us. To mě vážně ani trochu nezaujalo a místo v mém watchlistu si to nenajde ani kdyby to nakonec vyhrálo Emmy.
gabik.029
Škoda, že spousta novinek nemá ještě venku trailery. Z těch, které zveřejněny jsou, mě nejméně zaujal Trial & Error.
Seraphine313
Bohužel, Emerald City to prohrál ještě předtím, než se začal vysílat (dokonce ještě dřív než vznikl trailer). Musel by to být scenáristický, herecký i trikový majstrštyk, aby se zachránil. Není ani jedno.
lukascoolarik
Marlon. Další rodinná komedie, která se volně inspiruje životem tvůrce, který se zároveň ujal hlavní role.

Co podle tebe zruší NBC zruší jako první?

Fruiko
Emerald City, protože to už v podstatě neustálým odsouváním zrušili. Abych pravdu řekl, moc ani nevěřím, že se to vůbec dočká premiéry. Ne že by to bylo tak špatný, ale tenhle seriál už to má tak předurčené a proti osudu nemá šanci vyhrát.
ragelly
Podzim je hodně silný, tipuju, že tam neskosí nikoho. Takže ať se na to dívám, jak se dívám, vychází mi Emerald City. Ale to je minisérie, takže to asi odvysílají celé. Nebo Trial & Error. Ale těžko říct, když ještě není jasné, kam do programu jej stanice zařadí.
pajky
Těžko říct, když víc než polovina trailerů ani není oficiálně venku. Klidně by to mohla být nějaká z komedií (Great News, Trial & Error nebo Marlon), ale z toho viděného se opět přikloním k tomu, že první na rozloučenou zamává This Is Us.
gabik.029
Na základě toho, jak stanice se seriálem už od začátku nakládá, bych to viděla na Emerald City.
Seraphine313
Letos NBC tak trochu kašle na diváky a nezveřejňuje trailery na víc seriálů než hodlá nasadit na podzim. A i těch je málo. Vzhledem k nasazení novinek do silných timeslotů bych řekl, že na podzim se určitě rušit nebude, na jaře… asi taky ne. Blacklist: Redemption, Chicago Justice, Taken, to jsou všechno silné novinky. Asi bych se poohlédl po něčem z komediálního žánru – Great News, Marlon, Trial & Error.
lukascoolarik
Emerald City. Tenhle seriál si NBC přehazuje do programu a ven; tam mi prostě něco nehraje. Možná to nezruší jako první, ale hádám, že to nepřežije, pokud se to vůbec dostane do vysílání.

A co vy? Podělte se o své odpovědi v komentářích!

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 57 týdny
The Good Place rozhodně na seznamu mám :)
Koldik
před 56 týdny
The Good Place a Blaclist: Redemption su moji favoriti, takze v tom sa...
sandokan555
před 40 týdny
Dnes zacina Emerald City .. takze som uz zvedavy.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY