Facebook Twitter E-mail
3. září 2016

Seriálová adaptace Lethal Weapon bude bohatší o dvě jména

Novinka Lethal Weapon nabrala do svých řad dva nové herce. Budou jimi Kristoffer Polaha a Michelle Mitchenor.

Děj je založen na stejnojmenném filmu z roku 1987 s Melem Gibsonem a Dannym Gloverem v hlavních rolích. Děj vypráví životní příběh texaského policisty a bývalého mariňáka Martina Riggse, který trpí ztrátou své ženy a dítěte. Po této tragédii se přestěhuje do Los Angeles, kde chce začít s čistým štítem. V týmu bude spolupracovat s detektivem Rogerem Murtaughem, který si prošel srdečním infarktem a musí se tak vyhýbat sebemenšímu stresu.

Mitchenor si zahraje postavu detektivky Sonyi Bailey, která se stará o Rogerovo zdraví a snaží se ho chránit. Sebejistá a odhodlaná policistka si chce dokázat, že je plnohodnotnou součástí vyšetřovacího týmu. Prvně se s ní uvidíme v druhém díle.

Polaha se taktéž ukáže v druhé epizodě jako Bennet Hirsch, který je svou povahou velmi drsný a u svého okolí budí respekt. Specializuje se na boj proti nelegálnímu držení alkoholu, tabáku a pyrotechniky.

S Lethal Weapon se prvně uvidíme ve středu 21. září na Foxu.


Těšíte na Lethal Weapon? Jak se vám líbí další herecké přírůstky?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 58 týdny
Na toto jsem vážně zvědavá :)
Nira
před 58 týdny
Asi na to taky mrknu...
Koldik
před 58 týdny
rush hour nevysiel, tak som zvedavy na tohtorocne serialove prerabky

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY