1. 9. 2016

Seriálové osudy: Devious Maids

Seriálové osudy: Devious Maids

Syfy dnes není jedinou stanicí, která oznamuje osudy svých letních seriálů. Nyní přichází se svou troškou do mlýna kabelovka Lifetime, která oznamuje osud svého čtyřletého veterána Devious Maids. Bohužel, tyto zprávy nejsou zdaleka tak příjemné, jako byly ty před několika hodinami. Stanice oznámila, že Devious Maids po čtvrté sérii ruší. Pátá řada nebude, seriál se už nevrátí.

Rozhodnutí přichází zhruba měsíc po odvysílání finále čtvrté řady, které, jak se nyní ukazuje, bylo i závěrečným dílem seriálu. Devious Maids pochází z pera tvůrce Marca Cherryho. Původně byl seriál vyvíjen pro stanici ABC, která hledala náhradu za ukončenou soap operu Desperate Housewives pocházející od stejného tvůrce. Seriál tehdy objednán nebyl, nicméně projekt převzala právě stanice Lifetime, u které se ze služebných stal hit.

První série dosahovala sledovanosti až 3 milionů diváků v číslech Live+SD. Bohužel s každou přibývající sezónou šla čísla dolů, čtvrtá řada se držela pod milionem diváků. I přesto byla aktuální sledovanost dvojnásobná oproti druhému letnímu seriálu stanice, dramatu UnREAL.


Sledovali jste Devious Maids? Překvapilo vás rozhodnutí o zrušení? Počítali jste s pátou řadou? Jak vnímáte poslední epizodu seriálu? Zasloužily by si služebné pokračování, nebo jim čtyřletý běh stačil?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře25zobraz všech 25 příspěvků
kutikk

kutikk

Neee, alespon at dají ještě jednu sérii s pořádným ukončením. Dyť je to super seriál!
před 210 týdny
evik75

evik75

alespoň mohli dát ještě pár dílů a happy end... tohle není fér vůči divákům :-(
před 200 týdny
Charmedka

Charmedka

Seriál jsem si zamilovala od prvního dílu. Právě jsem dokoukala ten poslední a jsem neskutečně naštvaná....
před 176 týdny
Další články k tématu