Facebook Twitter E-mail
7. září 2016

Berlanti pracuje na dalším superhrdinském seriálu

Aktualizováno 8. září 2016: Projekt přistál u stanice Fox, která mu objednala pilot.

Producent Greg Berlanti je v dnešním seriálovém světě známou osobností. Mimo jiné stojí za čtyřkou cwčkovských seriálů, které patří k těm nejsledovanějším – The Flash, Arrow, Supergirl a Legends of Tomorrow. Tvůrce nyní ve spolupráci s duem Mara Brock Akil a Salim Akil vytváří nový superhrdinský seriál z DC universa. Tentokrát bude hlavním hrdinou Black Lightning.

Hlavním hrdinou je Jefferson Pierce. Jefferson učinil důležité rozhodnutí. Před lety pověsil svůj kostým a spolu s ním i tajnou identitu do skříně a zamkl za nimi zámek. Nyní však jeho dcera překračuje linii zákona a je přijata do místního gangu. Hrdina se musí vrátit zpět do boje jako potřebný hrdina a DC legenda Black Lightning.

Pierce je jedním z prvních afroamerických superhrdinů. Svůj komiksový debut si odbyl již v roce 1977. V komiksech má dvě dcery (Anissa/Thunder a Jennifer/Lightnin­g), které ho obě následují v superhrdinské drá­ze.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

24ron24
před 57 týdny
Ja superhrdinské seriály môžem, takže sem s nimi! :D
ragelly
před 57 týdny
Aktualizováno: Projekt přistál u stanice Fox, která mu objednala pilot.
carolos
před 57 týdny
Ja by som uvítal, keby Berlanti vytvoril seriál o Wonder Woman. Snáď sa aj...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY