Facebook Twitter E-mail
7. září 2016

Bones: Kůstce se vrátí láska z minulosti

Finálová dvanáctá série Bones (Sběratelé kostí) přivítá zpět herce Eddieho McClintocka, který si zahrál bývalého přítele Brennanové, Tima „Sullyho“ Sullivana. Svou postavu sehrál celkem ve čtyřech dílech druhé řady. V této krátké roli se ukázal jako FBI agent, který začal randit s Kůstkou, s níž spolupracoval v době, kdy měl agent Booth nařízeno docházení k psychologovi.

Sully chtěl začít žít svůj život úplně jinak, a tak po ztrátě svého FBI partnera se s Brennanovou sblížil natolik, že s ní chtěl odplout do Karibiku. Nicméně ona jeho žádost odmítla i přes to, že loď na které se chtěl plavit, pojmenoval po ní. S jeho postavou jsme se tak po jeho odjezdu rozloučili.

McClintock je nejvíce známý svou rolí ve Warehouse 13. Objevil se také v Supergirl a Agents of S.H.I.E.L.D. Dále ho budeme moct vídat v novince Shooter od USA Network, která se představí na podzim.

Posledních dvanáct dílů Bones uvidíme v příštím roce na stanici Fox.


Líbila se vám jedenáctá řada? Skončila podle vašich očekávání? Je vám líto, že Bones se loučí?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 58 týdny
Ty posledni díly asi opláču,bude se mi stýskat.
Koldik
před 58 týdny
Tohto truhlika som si vo Warehouse 13 velmi oblubil.
24ron24
před 58 týdny
Ale Lattimer sa vracia? :D No som zvedavý ako to vymyslia s jeho návratom.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY