Facebook Twitter E-mail
20. září 2016

Novinka pod lupou: The Good Place

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: The Good Place
Žánr: Komedie / Sitcom / Fantasy
Stanice: NBC
Premiéra: 19. 9. 2016
Vysílání: čtvrtek, 20:30 (premiéra: pondělí, 22:00)
Předskokan: Superstore
Konkurence: Grey's Anatomy (ABC), The Great Indoors (CBS), Legends of Tomorrow (The CW), Rosewood (Fox)
Tipovačka: ?

Kdo?

Tvůrci: Michael Schur
Herci: Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper, Manny Jacinto, Jameela Jamil, D'Arcy Carden

O čem to je?

Mladá žena jménem Eleanor je zabita při srážce s autem. To však není konec příběhu, nýbrž jeho začátek. Probouzí se v posmrtném životě, kde se jejím mentorem stává Michael, který ji zasvětí do toho, jak to na tomto takzvaném dobrém místě funguje. Jenže když jí Michael poví, že konala dobro, když pomáhala nevinným lidem, uvědomí si, že se stal omyl a že si ji s někým spletli.

Ocitá se ve světě, kde nelze nadávat, kde se ani po litrech alkoholu neopijete a kde jsou všichni milí. Eleanor má před sebou těžkou volbu; buď zůstane v tomto posmrtném životě, nebo se vrátí na Zemi a bude pokračovat ve svém průměrném životě.

Podobné seriály

Angel from Hell
Brooklyn Nine-Nine
Dead Like Me
Parks and Recreation

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Po traileru jsem byla hodně natěšená. Musím říct, že ačkoliv pilotní (dvou)epizoda působila mírně pomaleji a s více hluchými místy, ve výsledku pro mě půjde o jednu z nejlepších komedií letošní sezóny.

Hodně na tom dělá obsazení, které funguje. Kristin i Ted jsou skvělí, oba občas mírně otravní, ale po takové chvilce odtržení si vás hned vtáhnou zpět do své bubliny. Černoch taky jde, i když jeho morální kód se docela rychle omrzí, a vyloženě k ničemu tam je potom ukecaná sousedka. Naštěstí se to točí hlavně kolem Eleanor, takže všechny nedostatky s postavami se dají přežít.

Co oceňuju nejvíc, to je samotné téma. Protože mnoho takového tady zatím nebylo, a rozhodně mnoho takového nebylo v posledních letech, kde se to jen hemží samými multi-camera sitcomy s hlasitým smíchem, které se točí okolo nudných a trapných rodin. Částečně už nápad loni prozkoumal Angel from Hell, ovšem The Good Place jde ještě o krok dál a má mnohem větší jiskru.

Pravděpodobně nejvíc se mi líbilo klení. Je ho tam požehnaně, ale tím, že na Dobrém místě se nedá mluvit sprostě, vychází z toho děsné nesmysly, které mě vždy totálně rozsekaly. Je tu snad pět druhů přeřeků a všechny naprosto bezchybné. Jako další se mi moc líbil mrak, z něhož pršelo smetí, když hlavní hrdinka měla hříšné myšlenky :-D

Na druhou stranu si nejsem moc jistá, jak dlouho jim to může vycházet. Protože jejích průšvihů tam nemůže být nekonečno a dřív nebo později se základní premisa seriálu bude muset přesunout trošku někam jinam. Upřímně? Docela by se mi líbilo, kdyby na konci první série vyšlo najevo, kdo ona je, a druhá řada by se odehrávala v The Bad Place, to by náhodou mohlo být naprosto geniální! A tam by si odpykala svůj trest a ve třetí sérii by jí bylo odpuštěno a vrátila by se do Good Place, kde by se na ni ale dívali ostatní skrz prsty a musela by jim dokázat, že se vážně změnila. Ty jo, úplně bych pro ten seriál mohla psát scénáře!

+ téma
+ sprostá slova
+ herecké duo
+ zvěcnění hrdinčiny prohnilé duše
+ flashbacky do dob jejího zkaženého života

- postavy potřebují vyladit
- několik nudnějších minut

Moje hodnocení pilotu: 80 %
lukascoolarik

Konečně. Originální. Komedie.

Najít kvalitní komedii je těžší, než se zdá, ale NBC se to letos podařilo. The Good Place byla rozhodně dobrá volba a úvodnímu dvojdílu prakticky nemám co vytknout. Zápletka je originální a poutavá, herci jsou brilantní, postavy si zamilujete, všechno hezky rychle plyne a dokonce je to i vtipné. Taková kombinace je mnohdy až nemožná. Tvůrci mají „nebe“ a všechno kolem posmrtného života detailně promyšlené, takže se do tohoto vesmíru můžete snadno ponořit.

V téhle chvále bych mohl ještě pokračovat, ale u recenze se je třeba dívat na obě strany mince, takže něco jsem přece jen najít musel. I taková neobvyklá zápletka se časem může vymstít. Rozhodně je tu prostor pro pokles v kvalitě, vzhledem k tomu, že pilotní epizoda v podstatě vytasila všechny karty, a pokud se scenáristé budou držet jen zaběhlého systému, mohlo by se vše začít točit v kruzích. To je ale věc budoucna a toho, jak se seriál vyvine. Budu rád, když zjistím, že jsem se spletl. Suma sumárum, The Good Place si rozhodně nenechte ujít, pokud patříte mezi komediální fajnšmekry. Ale není to žádná Teorie velkého třesku (díkybohu), takže všem to nejspíš nesedne.

+ originální nápad
+ herci i postavy
+ povedený humor
+ dvojdíl vám uteče jako voda

- riziko eventuální stagnace
- lehce otravná Tahani

Moje hodnocení pilotu: 90 %
Pajky

The Good Place je seriál, ke kterému většinu dotáhla přítomnost Kristen Bell, mě k němu přitáhlo jméno tvůrce. Michael Schur totiž vytvořil jeden z nejlepších a nejvtipnějších sitcomů posledních let a já jsem byl zvědav, jestli se zadaří znovu.

Začnu tedy obsazením, hlavní tahouni Kristen Bell i Ted Danson jsou sympaťáci a ani zbytek není extra rušivý. I když mi vadí, že musí pokrýt všechny povinné položky (anglický přízvuk, černoch, asiat, dokonce i gay couple se hned objevil). Nápad je jinak zajímavý a líbí se mi atmosféra, kterou seriál má. Možná i díky kulisám, které trochu dají připomenout Pushing Daisies. Trošku moc jsou na mě scény, kdy je Eleanor „hodně špatná“.

Rozhodně chci vidět víc, protože mám ten pocit, že to bude jako s Parks & Rec a seriál se postupně může zlepšovat, až se vybrousí v opravdový komediální poklad. Tak uvidíme…

+ tvůrčí tým
+ obsazení
+ atmosféra i kulisy
+ chci vidět víc

- když je Eleanor „hodně špatná“
- stererotypní vedlejší postavy
- mohlo by to být lepší

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Seraphine313

The Good Place je jedna z mála komedií za poslední dobou, kterou jsem opravdu očekával. Trochu mi podle traileru seriál připomínal Pushing Daisies či Dead Like Me, jen o dost barevnější a slunnější.

Seriálu jako takovému nejde moc co vytknout. Překládá poměrně zajímavý koncept, který se na první pohled může zdát, že se nedá rozvíjet, ale na stranu druhou přímo vybízí k představivosti a pokládání otázek, tím pádem k rozšiřování možností Dobrého místa. Mě by třeba zajímalo jen to, proč jsou zde všichni mladí a proč to nikomu nepřijde divné, když mají vzpomínky na svůj „starší“ život. Ale třeba se to časem vysvětlí.

Co oceňuji na stránce humoru, je to, jak se tvůrci poprali se sprostými slovy. Překladatelé jim ale asi už nebudou tak vděční (i když pitomost-pidimost, kráva-tráva, možná to nebude až tak strašné). Další věc, co se mně osobně líbí, je, jak si tvůrci dělají sami ze své práce legraci (viz bodové hodnocení činností za života – zkuste si v tu chvíli sledování zastavit a všechno přečíst, stojí to za to).

Co mi trochu hapruje, je samotná Kristen Bell, která v některých okamžicích hraje až moc prvoplánově. Její herectví je sice plus mínus to, co její postava vyžaduje, její výkon ale bohužel sráží historie její postavy, která není líbivá ani trochu. Je až příliš očividné, že je pro Eleanor připravena laciná duševní proměna od nepříjemné pizdy k hodné (ale už mrtvé) holce.

Pilot sám o sobě přinesl to, co byste od něj očekávali, trailer to docela dobře prozradil. Druhý díl byl o poznání nudnější, i když s nádechem tajemna. Bylo zvláštní vidět v seriálu (natož komediálním) takové množství triků, ale pokud to vydrží, bude to jen dobře.

Suma sumárum, The Good Place je jedna z mála letošních komedií, které stojí za to sledovat. Je to příjemná, letní a neotřelá komedie, která sice postrádá ostřejší směr, kvalitnější hlavní herečku a zajímavější postavy (ne, hodit dohromady americkou blondýnu, Teda Dansona, černocha, Asiata a mexickou modelku vám nevytvoří zájem o postavy). Celkově to není nejlepší komedie na světě, ale je to příjemná změna, která vám vykouzlí úsměv na tváři.

ps.: Dům Eleanor je pěkný. Ale chápu, že chce zámek. Taky bych chtěl.

Doporučuji sledovat: ANO, protože každý z nás chtěl být někdy na místě, jako je tohle.

+ slunečné prostředí Dobrého místa
+ neklení
+ vlastně celý ten koncept je zajímavý

± postava Eleanor / Kristen Bell

- blondýna, černoch, Asiat
- zatím ne úplně zřejmé, kam chce seriál směřovat

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Dáte The Good Place šanci? Zrodila se podle vás komediální hvězda, nebo seriál čeká rychlá zkáza?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (právě čteš)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

liskulka.lida
před 167 týdny
Tahle novinka mě vůůůbec nezklamala! Úplně mě dostalo: Bullshirt a Fork! :D :D
DenaaS
před 166 týdny
ok.. par vtipnych narazok.. ale teda toto urcite nie je sitcom. od srdca som sa...
sandokan555
před 165 týdny
teda po vzhliadnuti casti 3 a 4 musim poedat ze je to cim dalej vtipnejsie...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY