Facebook Twitter E-mail
6. května 2012

Cougar Town a šance na 4. řadu

K obnovení má seriál ABC, Cougar Town (Město žen), stejně daleko jako blízko. Možné zrušení by ale nutně nemuselo znamenat konec této nedoceněné komedie o skupince přátel milujících víno. Kabelovka TBS totiž jedná s ABC ohledně potenciálního převzetí seriálu s Courteney Cox, pokud by se ABC nakonec rozhodlo seriál neprodloužit. Blízké zdroje uvádějí, že tato jednání jsou jen předběžná, a že takovýto přechod seriálu se zcela novými epizodami na kabelovku je vždycky finančně nevyzpytatelný a ošemetný.

Cougar Town zažívá těžkou 3. sérii – byl mu sebrán bezpečný time slot po Modern Family (Taková moderní rodinka); jeho objednávka byla redukována z dvaadvaceti na 15 epizod a jeho vysílání se z podzimního a mezi-sezónního vysílacího programu posunulo až na den sv. Valentýna, kdy skončilo Work It.

ABC má silný blok komedií, z kterého má většina šanci na obnovu (Modern Family, The Middle, Suburgatory a Happy Endings). Velkou šanci má také midseason seriál Don’t Trust the B---- in Apartment 23. S Cougar Town to proto jako s nejméně sledovanou komedií na ABC nevypadá moc dobře. Pokud by se opravdu dostal na TBS, bylo by to podruhé, co se komedie Billa Lawrence takto stěhuje; Scrubs se po svém zrušení od NBC v roce 2008 přesunulo na ABC.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 284 týdny
Myslím, že je nechají tak :D Já třeba změnu nechci, jsem zvyklá mít...
Frki
před 283 týdny
Název Cougar Town mi nevadí, i když už není důvod, aby se takhle jmenoval,...
Frozen99
před 283 týdny
Mně to taky absolutně nevadí, ale tvůrcům asi ano :D Jinak by to pořád...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY