Facebook Twitter E-mail
2. října 2016

Novinka pod lupou: Luke Cage

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Luke Cage
Žánr: Drama / Akční / Superhrdinský
Stanice: Netflix
Premiéra: 30. 9. 2016
Vysílání: celá série naráz
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Cheo Hodari Coker
Herci: Mike Colter, Mahershala Ali, Alfre Woodard, Simone Missick, Theo Rossi, Frank Whaley, Sonia Braga

Ve zkratce

Luke Cage je chlápek, který získal supersílu a neproniknutelnou kůži díky nepovedenému experimentu, Nyní je na útěku z vězení, aby se stal nájemným superhrdinou.

Luke Cage je v pořadí třetí seriál, který Netflix do světa vypustí díky obsáhlé dohodě s Marvel Cinematic Universe. Jeho předchůdci jsou Daredevil a Jessica Jones, kde se sám Luke představil ve vedlejší roli.

Podobné seriály

Daredevil
Jessica Jones
Iron Fist
Marvel's Defen­ders
The Punisher

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Ač nerada, musím říct, že pro mě jde zatím o nejslabší kousek ze spolupráce Netflixu a Marvelu. Zatímco u Jessicy loni jsem byla po pilotu nadšená, letos u Lukea jsem pořád čekala na to, až se konečně něco začne dít. Dočkala jsem se a byla jsem nadšená. Jen jsem se potom mrkla na časomíru, kolik minut zbývá do konce pilotu, a k mému nemilému překvapení mi to ukazovalo pouhou minutu.

Celý díl mimo jeho velmi dobrý závěr je jen okecávačka, kde se všichni tváří jako největší tvrďáci, ovšem nic závratného se zde vlastně neděje. Doufám, že takto pomalé tempo nebude trvat celý seriál, ale seriál naváže na slibně vypadající závěr a akci trošku rozpoutá.

Co se týče postav, vyloženě mi do oka padl pouze týpek ze Sons of Anarchy, kterého jsem tam měla ráda a líbí se mi i jeho role zde, i když toho zatím moc nepředvedl. Byli jsme svědky i krátkého flashbacku do dob, kdy s ním byl Luke ve vězení, což se mi líbilo a doufám, že na to tvůrci v pozdějších epizodách ještě navážou, protože tato retrospektivní dějová linka mě hodně zajímá.

Ostatní ale pokulhávají. Luke má celou dobu jediný mimický výraz. Do jisté míry je charismatický, ovšem nevím, jestli má pro mě dostatek charisma, aby to jako hlavní postava utáhl. Jeho dámská kolegyně mě dokázala zaujmout ve scéně v baru, ovšem jakmile si obula své pracovní (policejní) botky, ztratila jiskru. U Jessicy mě ihned zaujal hlavní záporák, tady jsem více v rozpacích. Zatím nevím, co si o něm mám myslet, a nevím, jestli se mi líbí, nebo ne.

Další díly si určitě nenechám ujít, ovšem po pilotu je výhrad víc, než bych si přála. Proto je moje hodnocení zatím nižší, než možná bude po zhlédnutí celé série.

+ závěr, kde se konečně probudila akce
+ flirtování v baru
+ týpek ze SoA
+ flashback

± postava Lukea a jeho představitel

- nedostatek akce, kterou nahradilo hodně nudných dialogů
- necharizmatický záporák

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Pajky

Jelikož se mi první dva kousky, které vytvořil Netflix ve spolupráci s Marvelem líbily, tak bylo víceméně jasné, že v mém watchlistu se najde místo i na Lukea Cage. Toho i díky Jessice Jones nebude třeba tolik představovat, takže jsem vážně zvědav, co se tam semele.

Jako obvykle i tentokrát přišlo hned na úvod povedené intro a pak už hurá do černého sousedství. Původně jsem chtěl napsat do akce, ale to chvilku trvá, než se nějaká objeví. Té se nakonec trochu objeví na konci, ale většinu z ní už jsme viděli v traileru. Místo Lukea se spíše představují záporáci a vedlejší postavy, což není na škodu.

Samotný Luke Cage mi přijde skvěle obsazený a záporáci, které si zahrají třeba pánové z House of Cards nebo Sons of Anarchy, jsou příjemným bonusem. Přesto je Luke Cage jeden z těch seriálů, které by se neměly hodnotit po pilotu. Vím totiž, že to bude lepší a zajímavější až si najdu čas a podívám se na celou sérii a věřím, že stejně jako u Daredevila a Jessicy Jones půjde moje hodnocení nahoru.

+ povedené intro
+ obsazení
+ těším se na další díly

- málo akce

Moje hodnocení pilotu: 70 %
lukascoolarik

Luke Cage mě zrovna nelákal, když bylo prvně oznámeno, že se na Netflixu dočká vlastního seriálu. Už v Jessice Jones mi přišlo, že svůj příběh víceméně řekl a že jeho postava je vyčerpaná, ale především natolik nezajímavá, že neutáhne vlastní seriál. A po zhlédnutí pilotu jsem stále na pochybách.

Pilot byl pomalý, na což si stěžovalo víc lidí. Už v úvodní scéně jsem obracel oči v sloup, když scenáristům přišlo jako skvělý nápad zahájit svůj seriál kecáním o basketbalu nebo co to vlastně bylo. Ale jdeme dál. Luke Cage se moc nepředvedl, ale chápu, že primárním účelem bylo představit nám prostředí a postavy, takže vzhledem k tomuto faktu a povedené závěrečné scéně to přehlédnu. Co ale nepřehlédnu je klišé á la hrdina na pochybách. Celkově zatím vidím ústřední postavu jako slabinu do budoucna, pokud se nedostaví lepší příběh.

Zbytek postav ušel, zazářil především hlavní záporák. Plusové body dávám povedené hudbě a kameramanům, kterým se podařilo přijít s několika pěknými záběry. Pilot se nevlekl, ale nějak extra rychle ta skoro hodinová stopáž taky neubíhala. Seriálu jsem nevěnoval svou plnou pozornost, a pokud se něco výrazně nezlepší, tak nevím, jestli někdy vůbec budu.

Suma sumárum, Luke Cage začal relativně průměrně. Má to šanci zazářit, ale zatím jen marně dumám nad tím, co na tom kritici vlastně vidí. Není to sice odpad, ale geniální drama to taky zrovna není.

+ fajn muzika
+ záporák
+ kamera
+ nějaký ten potenciál

- hlavní postava
- pomalý spád
- hluchá místa
- sportovní kecy v úvodu

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Seraphine313

Luke Cage je v pořadí už třetí seriál od Netflixu, který vytvořil ve spolupráci s Marvelem, takže diváci od něj mají trochu vyšší očekávání než od klasické novinky. Zapadá do předchozích dvou seriálů? Ano i ne.

Prvně je třeba říct, že pokud znáte předchozí dva seriály, Luke Cage vás neohromí tolik, jako to v první sezóně dokázal Daredevil. Přesto se snaží být odlišný. Zatímco v Daredevilovi jste sledovali v podstatě superhrdinu z vyšších pater společnosti, v Jessice Jones jdeme ve společnosti o něco níž a zároveň se ponořujeme víc k obyčejným lidem Hell's Kitchen. V Lukovi jdeme ještě níž, na samotné dno. Kam se dostane Iron Fist mě samotného zajímá.

Luke Cage se dlouhou dobu pohybuje v atmosféře Jessicy i Daredevila. Sice je celkový vzhled temnější, ale dokud se nezmíní Avengers, nemáte ani pocit, že by šlo o seriál o superhrdinovi. Stejně tak samotný Luke je pasivní a svůj dar skrývá, možná z nějakého sebemrskačství ještě nepřišel na to, jak ho líp využít než zametáním v holičství a umýváním nádobí.

Postava je to poměrně zajímavá, ale i když jsme už měli možnost si ji lehce osahat v Jessice, pořád mám pocit, že jí něco chybí. Možná nějaká historie, možná trochu větší propojení s Hell's Kitchen? V úvodu se pohybujeme vyloženě jen v holičství, klubu a kuchyni.

To, co ale na seriálu nejvíc oceňuji, je styl, jakým je natočen. Není to sice očividné na první pohled, ale Luke Cage je v podstatě urban western kombinovaný s osmdesátkovými akčňáky. Seriál využívá detaily z klasických westernů, ať už jde o hudbu nebo třeba samotný koncept osamělého hrdiny, který na sebe vezme zodpovědnost za záchranu od protivníka, co ovládá město. Když už jsme u toho, Cottonmouth se zatím nijak moc neprojevuje a oproti Wilsonu Fiskovi a Kilgraveovi jde o velmi slabý odvar.

Na druhou stranu Luke Cage nabízí mnohem víc akce, než ze začátku nabízely předchozí marvelovské seriály. Dovolil jsem si se podívat místo jedné epizody hned na tři a musím říct, že Luke začne hodně brzo využívat svých schopností.

Doporučuji sledovat: ANO, pokud jste už viděli některý z předchozích seriálů. ANO, pokud jste viděli jen Avengers. NE, pokud se vám ani jeden z nich nelíbil.

+ osmdesátkový a westernový look

± Banshee klobouček Frankieho Faisona
± záporák

- znělka je kopírkou Daredevilovy a Jessičiny
- všechno je tmavé a chvíli trvá, než se zorientujete

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (právě čteš)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Hrus
před 162 týdny
Pro jistotu jsem zkouknul tři díly. Ale je to o ničem. Teda respektive má...
007.dany
před 162 týdny
Na tohle jsem se docela těšil,ale podle těch komentářů to vypadá na takový spíš...
Koldik
před 162 týdny
U mna podobne, cakal som na Novinku pod lupou aby som sa poriadne rozhodol a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY