Facebook Twitter E-mail
5. října 2016

Novinka pod lupou: Timeless

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Timeless
Žánr: Drama / Akční / Dobrodružný / SciFi
Stanice: NBC
Premiéra: 3. 10. 2016
Vysílání: každé pondělí
Předskokan: The Voice
Konkurence: Scorpion (CBS) a Conviction (ABC)
Tipovačka: CW, Gorilla a Nextweek věští zrušení, naopak Serialzone, HBO a Edna věří v prodloužení. Stejně tak je na tom lid, kde 75 % myslí, že nás čeká obnovení.

Kdo?

Tvůrce: Eric Kripke, Shawn Ryan
Herci: Goran Visnjic, Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett, Sakina Jaffrey, Paterson Joseph, Claudia Doumit

Ve zkratce

Záhadný kriminálník ukradne tajný stroj na cestování časem. Chce pomocí něj zničit Ameriku takovou, jak jí známe tím, že změní minulost. Jedinou nadějí k záchraně lidstva je vytvoření speciálního týmu. Vědec, voják a profesorka historie musí využít prototyp stroje, aby společně cestovali do důležitých období minulosti. Trojice se ze všech sil musí pokusit neovlivnit minulost a zůstat vždy krok před nebezpečným uprchlíkem.

Podobné seriály

12 Monkeys
Continuum
El ministerio del tiempo

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Patřila jsem k tomu minimu lidí, které trailer přehnaně neoslovil. Jakože OK, vypadá to normálně, ale že by to pro mě měla být jedna z nejočekávanějších novinek podzimu, tak to rozhodně ne. Pak ale začal ten velký hype a já se začala na seriál těšit spolu s ostatními. No, možná ne úplně těšit, ale rozhodně jsem byla zvědavá, co se z toho vyklube.

Výsledek mě potěšil, i když mám jisté výhrady. Každopádně musím pochválit tvůrce, jelikož příběh má spád. Od začátku do konce se nenudíte, jste ponořeni do příběhu a s otevřenou pusou sledujete, jak akce plyne. Pilot si dokáže udržet vaši pozornost až do závěrečných titulků. Zhltnete ho jako malinu a už se těšíte na další díl. Opět další skvělý případ seriálů, který se bude úžasně sledovat maratonem, kde na vás bez čekání bude čekat (haha, bez čekání bude čekat) jedno dobrodružství za druhým.

Herecké obsazení je vybráno skvěle. Nejvíce prostoru dostala ženská hrdinka, což ale vůbec nevadí, protože je hodně sympatická. Ostatní jsou taky fajn, i když každý z nich má svou skrytou agendu. Bude zajímavé sledovat, jak se hlavní záhada, kterou pilot nastínil, bude rozvíjet v rámci celé sezóny.

Během sledování mě však napadaly i jiné poznámky. Přišlo mi, že výběr lidí, kteří pocestují zpátky, byl uspěchaný, vlastně vůbec nebyl vysvětlený. Později jsme se dozvěděli, že holku vybrali kvůli něčemu úmyslně, ovšem voják se prostě jen tak objevil a konec. Na druhou stranu chápu, že pilot byl hodně nabušený, takže nebylo možné ztrácet čas nějakými přílišnými vysvětlivkami. S tím souvisí i to, že stroj odletí do minulosti v podstatě pár minut po začátku, skutečně žádné zádrhely nečekejte, má to spád a žádná hluchá místa.

Ještě trošku mi vadilo, že hlavní záporák se k novému stroji dostal bez jakýchkoliv obtíží. I když vývojář tajil jeho existenci před vládou, pořád bych čekala vyšší stupeň ochrany než jednoho vrátného. Ale jak říkám, u tohoto seriálu nesmíte začít přemýšlet. Protože čím víc budete přemýšlet, tím méně logické to bude. V pilotu říkají, jak činy hrdinů ovlivnily budoucnost, ale když se nad tím zamyslíte, tak těch důsledků by muselo být milionkrát více. V podstatě měli z pekla štěstí, že se měli kam vrátit, protože by dost možná vynálezce přístroj nikdy nevyrobil, natož aby věděl, že někoho poslal do minulosti. To je zapletený kruh a velké nebezpečí žánru. Pokud příliš uvažujete nad tím, jak by to mohlo fungovat, pilot si neužijete naplno. Proto radím, nepřemýšlejte. Prostě se uvolněte, sledujte, bavte se a odcházejte od pilotu s tím, že šlo o skvělou akční a vzrušující podívanou. Co na tom, že jí chybí logika? I tak je to dost dobrý počin, který si diváci rozhodně zapamatují a u kterého klady převažují zápory.

+ spousta akce
+ žádná hluchá místa
+ sympatické postavy
+ ovlivňování budoucnosti
+ efekty

- nesmíte o tom moc přemýšlet

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Pajky

Uf, tenhle týden je lákavými pilotními epizody vážně nabitý. A ten k Timeless je další, který si podle mě zaslouží nejvyšší pozornost. Lákalo mě na něm hned od začátku samotné téma. To, že se mi líbilo obsazení a trailer, byl pak velmi příjemný bonus.

Na Abigail Spencer bych se koukal asi kdekoliv (fanoušci Suits pochopí), ale kromě ní je tu pár dalších herců, kteří už mi byli sympatičtí jinde, takže za mě je obsazení jeden ze silných článků seriálu. K tomu připočtu cestování časem, které je mým oblíbeným tématem, a je jasno – tohle půjde.

Z pilotu možná nejsem tak nadšen, protože jsem předevčírem viděl Westworld, ale i tak to pro mě byla solidní podívaná. A když ji budou tvůrci rozumně dávkovat, tak ji budu s nadšením sledovat. Jen to nesmí začít moc komplikovat. Téma je v podstatě nevyčerpatelné, ale hodně bude záležet na hlavním záporákovi a jeho lince. Doufám, že bude zajímavá. Já bych osobně byl nadšený, kdyby je nutil dělat špatné věci, aby zachovali minulost.

Pokud bych měl něco vytknout, tak budu muset hledat důkladněji než obvykle. Ale přeci jen bych něco našel. Například postava vojáka mě nenadchla, hlavně svým chováním. V jednu chvíli drsný postoj „já se o něj postarám“ a za pět minut „proč ji musíme nechat umřít?“. Je mi jasné, že tohle dilema se dřív nebo později muselo objevit, ale preferoval bych ho později.

+ cestování časem
+ obsazení a hlavně Abigail Spencer
+ chci vidět další díly

- postava vojáka
- možnost, že hlavní linka nebude tak zajímavá

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Seraphine313

Timeless mě nepřekvapil. To, co jsem po traileru čekal, jsem dostal, a upřímně, nic navíc. Slyšel jsem po pilotu názory ostatních a asi budu za škarohlída, ale pro mě Timeless není jedna z nejlepších novinek, spíš poměrně průměrný seriál.

On totiž Timeless staví svůj příběh na cestování časem, ale na tom dramatickém cestování časem. Což je sice líbivé pro diváky, reálně by to ale vypadalo trochu jinak. Ale co se dá dělat, kdyby v nějakém seriálu existovalo opravdu reálné cestování časem, nedal by se na tom seriál vůbec postavit.

Co se týče postav, Lucy Preston (profesorka) je mnohem méně zajímavá, než by mohla být. Ano, dozvídáme se o ní spoustu věcí, které by nás k ní měly připoutat a nalákat na její osud… ale je to podáváno tak zpříma a okatě, že mě osobně její osud byl ukradený.

A podobně to bylo i se samotným dějem. Z poměrně zajímavé až hororové zkázy Hindenburgu se udělala cheesy zápletka ve stylu Agentky Carterové, takže jste už asi od patnácté minuty věděli, jak to dopadne a to jste ani nemuseli vidět trailer. Nápad nula, předvídatelnost děje sto. V podstatě jediné, co se mi na seriálu líbilo, bylo prostředí. A to je docela málo. Kdybych měl seriál k něčemu přirovnat, asi by to bylo něco mezi akčnějším (a mnohem méně chytrým) Murdochem a Flynnem Carsenem, z kterého ale vynecháme všechny vtipy a exotické lokace.

Doporučuji sledovat: ANO, pokud máte rádi Carterovou a cestování časem. NE, pokud hledáte zajímavý a nepředvídatelný seriál, který se vám nezají po dvaceti minutách.

+ retro look

- ne tolik zajímavé postavy, jak se zdálo
- předvídatelný děj

Moje hodnocení pilotu: 50 %
gabik.029

Kde začít? Já jsem naprosto unešená! Myslím, že Timeless většina z nás vyhlížela s velkým očekáváním, ale to mé tenhle pilot rozhodně předčil. Od první sekundy až do té poslední jsem celý díl hltala jedním dechem. Pro mě se zatím jedná o nejlepší novinku sezóny.

V centru dění stojí tříčlenná skupinka, která cestuje časem do minulosti, aby zde překazili jinému cestovateli plán na změnu přítomnosti. Cestují do roku 1937, konkrétně do dne, kdy došlo k tragickému zničení vzducholodi Hindenburg. Jejich mise však neběží úplně podle plánu. Přestože se jim podaří celou situaci zachránit a dosáhnou stejného výsledku (ačkoliv jinou cestou, než tomu bylo v minulých událostech), promítnou se jejich počiny do přítomnosti, kterou znali před svým odjezdem. Jednalo se sice o element, který se dal předvídat, ale v průběhu epizody se dělo tolik zajímavých věcí, že jsem vůbec neměla čas přemítat nad tím, jak teď bude současnost vypadat. Zajímavé je hlavně to, že se změny promítly i do osobních životů hlavních hrdinů.

Na své si přijdou i příznivci historie. Jedna z postav je menší expertkou na historii, která pro nezasvěcené podává detaily a bližší informace z dané éry či události. Celé pojetí je však tak zajímavé, že se vám tato část zalíbí, i když historii zrovna neholdujete. Všechny ale zaručeně pobaví zmínky a narážky na budoucnost – ať už politické či popkulturní.

Pokud máte rádi cestování časem, historii, skvělý příběh nebo zajímavé postavy, pak si Timeless rozhodně nenechte ujít. Mou jedinou obavou je pouze to, zda budou scenáristé schopni udržet si tak vysokou úroveň i v nadcházejících epizodách.

+ všechno, celý koncept
+ pravidla cestování časem
+ vliv na přítomnost
+ skutečné historické události
+ narážky na budoucnost

- mohlo by být náročné udržet si takovou úroveň

Moje hodnocení pilotu: 100 %
Drunk_Queen

Tak tu máme první z letošních 116 novinek týkajících se cestování v čase (jestli jsem na nějakou zapomněla, tak mě klidně zlynčujte v komentářích). Dle mého je to pro Timeless výhoda, protože ač je očividně cestování v čase letos „in“, pořád to není to co normální kriminálka, aby lidem bylo předem jasné, že letos jich bude 215 nových a tím pádem je od sebe dokázali odlišit. Od takového množství novinek tohoto „podžánru“ docela očekávám, že v tom lidi budou mít guláš.

Ale k seriálu. Timeless je dobrodružné sci-fi, takže je důležité i to, jak na lidi působí ještě předtím, než si seriál vůbec pustí. A pardon, ale ten poster prostě pěkný není. A možná si trochu mohli vyhrát i se znělkou, škoda.

Zatím není moc s čím porovnávat, ale za sebe říkám, že se Timeless povedl. Animace je povedená, historie je tu podána takovým způsobem, který zaujme i ty, kteří si na fakta z historie zrovna nepotrpí, a zatím to vypadá na „case of the week“. Samozřejmě v přeneseném smyslu, ale zřejmě se v honbě za „padouchem“ podíváme na různá místa do různých dob. Hlavní postavy (respektive hlavní trojice) jsou velmi dobré, akorát je škoda toho klišé s mrtvou manželkou. To je tak příšerně ohrané… Chápu, funguje to a je to takový oslí můstek pro spoustu dalších věcí a vlastně to odbourává velkou část práce na charakteru postavy, protože tohle ji víceméně definuje, ale člověk si pak říká, že by to určitě šlo jinak a líp.

Mnoho lidí možná bude přesně tušit rozřešení každé záhady, kterou Timeless nastínil, ale jak já se nechávám jen tak unášet dějem, tak musím říct, že pár věcí ve mně vážně vyvolalo zvědavost ohledně toho, jak to bude dál. Bude ještě zajímavé, jak na tom bude konkurence, ale zatím si doopravdy nemůžu stěžovat.

+ zajímavě vykreslená historie
+ hlavní postavy
+ povedené vtípky (Dr. Dre a Nurse Jackie mě dostali)
+ spousta možností, kam by se děj mohl vyvíjet

-klišé (například v podobě zesnulé manželky)
- je otázkou, zda se někdo na tolik novinek o cestování čase v tak krátkém rozestupu dokáže dívat

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (právě čteš)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Valesion
před 165 týdny
Tak i tady jsem s pilotem víc než spokojen a hodlám sledovat dál....
Martysek
před 165 týdny
Mě se pilot celkem líbil, uteklo to hrozně rychle a zarazila jsem se vlastně až...
liskulka.lida
před 162 týdny
Je fakt, že hlavním cestovatelem časem je u mě Doctor Who... vzhledem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY