Facebook Twitter E-mail
7. září 2016

To je Hra o trůny, napsala

Je to pouze pár dní, co začal seriál Game of Thrones (Hra o trůny) natáčet nové řady v Severním Irsku a oznámil účast oscarového herce. Dnes si však přichystal ještě mnohem zajímavější castingovou pecku.

Podle všeho totiž roli v seriálu získala opravdová televizní legenda. Žena, která je spojena hlavně s jedním seriálem – To je vražda, napsala. Ano, řeč je o devadesátileté rodačce z Londýna Angele Lansbury, která se proslavila rolí Jessicy Fletcher. Žádné podrobnosti o roli nebyly prozrazeny, ale herečka by se měla objevit ve dvou epizodách a k tomu, aby svou roli natočila, budou stačit čtyři pracovní dny.

V průběhu léta unikly zprávy o castingu, podle kterých se pro sedmou sérii hledalo devět nových postav. Jedinou ženskou rolí byla „milá dáma“, popsaná jako mladší kurtizána, která se pro roli bude muset odhalit. Vzhledem k tomu je možné, že se Angela objeví až v závěrečné osmé sérii. Potvrzeno také bylo, že sedmá řada bude mít premiéru v létě 2017, ale nebylo stanoveno žádné pevné datum.

Stanice HBO překvapila, když na Comic-conu neprozradila žádné nové herecké přírůstky. Nyní je ale jasné, že na castingu se teprve horlivě pracuje, čemuž nasvědčuje i přivítání Jima Broadbenta a Angely Lansbury. Je proto možné, že nás v nejbližších dnech čeká další herecké eso…


Co na nového hosta Game of Thrones říkáte? Kterou z hlavních postav její účast ovlivní?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

patrik1177
před 97 týdny
Zajímavé.
ragelly
před 97 týdny
Hereččin tým vyvrátil, že by se měla objevit v GoT, takže jde jen...
justynajohnson
před 97 týdny
Díky bohu,že jde jen o fámu :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY