Facebook Twitter E-mail
8. září 2016

Jedna z Milenek se v případné páté řadě nevrátí

Upozornění: Článek obsahuje spoilery z finále čtvrté série.

Alyssa Milano není jediná původní milenka, která seriálu řekla sbohem. Po čtvrté sérii se loučí další hrdinka. V případě, že by stanice ABC seriál Mistresses prodloužila pro pátou řadu, se již se zmíněnou herečkou/postavou vídat nebudeme.

O kom že je řeč? Onou ženou, která již má dost, je Kim Yoon Jin, která po čtyři roky hrála doktorku Karen Kim. Nejde přitom o velké překvapení, jelikož finále čtvrté série odstartovalo pohřbem, který byl pro Karen přichystán. Když však epizoda poskočila o rok dopředu a April tvrdila, že popel její nejlepší kamarádky nikdy nedorazil do Korei za jejím bratrem, fanoušci si začali říkat, jestli přece jen náhodou hrdinka nějakým způsobem nevyvázla.

Pak ale přišel další twist, kdy se u April objevila jiná žena, která se představila jako… hádejte… ano, Karen Kim! To je drama na závěr, u kterého zatím vůbec není jasné, zda nejde o konec celého seriálu.

Mistresses je od počátku svého vysílání na pomezí mezi zrušením a prodloužením. Doposud žádný rok nepřišlo oznámení o prodloužení před odvysíláním finále řady. Letos rating spadl zhruba o dvě desetiny na 0.5 a celkových diváků seriál ztratil asi 500 tisíc.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 62 týdny
Roční skok mě dorazil a dávám seriálu sbohem,asi opouštím potápějící loď právě...
Kahlan
před 62 týdny
to asi každého =D mne to prišlo akoby series finale a možno by bolo lepšie...
Maarti
před 62 týdny
Karen je definitivně fuč, ale nějak mi nejde do hlavy, co ta 'hvězda' Lydie...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY