7. 9. 2016

Seriálové osudy: Tyrant

Seriálové osudy: Tyrant

Do čtveřice všeho dobrého? Bohužel ne. Tentokrát to exotickému dramatu Tyrant již nevyšlo. Kabelovka FX dnes oznámila, že seriál po třetí řadě ruší, nové epizody již nevzniknou. Finále třetí řady a nyní i celého seriálu na fanoušky čeká již dnes večer.

„Tvůrci seriálu ze sebe za poslední tři sezóny vydali všechno proto, aby americkému publiku zprostředkovali malý střípek mnohých lidských osudů, které se v dnešní době na Středním východě odehrávají. Rádi bychom poděkovali Howardu Gordonovi, Chrisi Keyserovi a jejich talentovanému týmu spolupracovníků včetně scenáristů, režisérů, herců a štábu za to, že si vzali na starost velmi ambiciózní příběh a přistoupili k němu s tak úctyhodným odhodláním a respektem,“ uvedl John Landgraf, ředitel stanice FX.

Produkční společnost Fox 21 TV Studios si přesto nechává pootevřená vrátka potenciálnímu pokračování. „Moc rádi bychom našli způsob, jak seriál dál natáčet. Nicméně musíme být realisté. Pokud by se nám to nepodařilo, dnešní finále poslouží pro fanoušky jako uspokojivé zakončení. Přesto však nabídne i zajímavé možnosti, jak by se dalo pokračovat, kdyby se Tyranta ujala jiná platforma,“ řekl ředitel společnosti Bert Salke.

Seriál od první série nebyl velký sledovanostní hit a nedočkal se ani žádných výraznějších ocenění. Přesto si dokázal získat menší, leč stabilní fanouškovskou základnu, která se seriálem zůstala od počátku do konce.


Sledovali jste seriál? Mrzí vás jeho zrušení, nebo jste s koncem počítali? Těšíte se na dnešní finále? A zvládnou se všechny dějové linky uzavřít v pouhé jediné epizodě?

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
La.Volpe

La.Volpe

Souhlas. Já jsem rád za tři řady a nechtěl bych, aby Tyrant dopadl jako Homeland. Jen doufám...
před 211 týdny
Romix

Romix

Já teda zklamaný jsem, ve třetí sérii se to konečně začalo odvíjet tím správným směrem a oni to takhle utnou..
před 211 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Myslím,že tři série jsou tak akorát.
před 211 týdny
Další články k tématu