Facebook Twitter E-mail
8. května 2012

Aktualizováno! NBC bude na podzim Normální

Aktualizováno: 9. 5. NBC pokračuje ve vybírání pilotů. Zatím nejnovější zprávou je vybrání dramatu Chicago Fire a komedie Guys with Kids.

Zmíněná stanice dnes vybírala ve velkém. No dobře, ne přímo ve velkém, ale ve větším. Fajn, překecali jste mě, když to srovnáme s ostatními stanicemi, tak v mega velkém! :)

NBC je první stanicí, která oficiálně dala zelenou prvním letošním pilotům. Již dříve jsme vám psali o Go On, seriálu s Matthew Perrym. Dnes se k němu přidaly čtyři komedie a jedno drama.

Jako první obletěla internet zpráva, že se seriálové objednávky dočkala komedie Save MeAnne Heche v hlavní roli. O pár hodin později byla tato zpráva doplněna o výběr pilotů The New Normal a Revolution. V sedm hodin amerického času pak následovala zatím poslední zpráva, zahrnující další dvě komedie – 1600 Penn a Animal Practice.

Save Me je sitcom, ve kterém hlavní hrdinka po nehodě věří tomu, že je ztělesněním boha. Seriál zatím dostal objednávku na 13 episod.

The New Normal z pera Ryana Murphyho (Glee, Amerrican Horror Story, Nip/Tuck) je komedie o dvou homosexuálech a dívce, která jim má porodit potomka.

1600 Penn přinese formou rodinné komedie pohled na jednu typickou americkou rodinku.. která jen náhodou žije v Bílém domě.

Animal Practice (dříve „Animal Kingdom“) je charakterizována jako zvířecí „House“. Hlavní postavou je veterinář, který miluje své pacienty, ale stejně tak nesnáší jejich majitele. A ještě jedna poznámka. Jednu z rolí v Animal Practice má i Tyler Labine… Takže začínáme uzavírat sázky, jak dlouho se seriál udrží ve vysílání ;)

Revolution je popisováno jako rodinné akční drama, ve kterém se skupinka postav snaží přežít a shledat se se svými milovanými ve světě, ve kterém záhadně existují různé formy energie.

Chicago Fire se soustředí na skupinku statečných mužů a žen chicagské požární stanice. V hlavních rolích Taylor Kinney (TVD), Lauren German (H50), Jesse Spencer (House), Monica Raymund (Lie to Me) atd..

Guys with Kids z pera komika Jimmyho Fallona ukazuje tři třicátníky, kteří sice mají už své potomky, ale i přes to se stále chovají sami jako děti.

Tak. A teď se schválně přihlaste. Komu u Revolution naskočilo „Terra Nova 2.0“? A dáte šanci dalšímu počinu Murphyho? Protože z minulých zkušeností víme, že první série jeho seriálů jsou téměř dokonalé, do háje to jde až další rok.. :D

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

reallyreallychildish
před 291 týdny
Save me vypadá dobře, na to se asi kouknu :)
Jackolo
před 291 týdny
Tak nevybrali :-( Škoda! Zach je dobrý ve všem.
ragelly
před 291 týdny
Četla jsem to, tak snad se Zachary uchytí brzy jinde :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY