Facebook Twitter E-mail
8. května 2012

Aktualizováno! NBC bude na podzim Normální

Aktualizováno: 9. 5. NBC pokračuje ve vybírání pilotů. Zatím nejnovější zprávou je vybrání dramatu Chicago Fire a komedie Guys with Kids.

Zmíněná stanice dnes vybírala ve velkém. No dobře, ne přímo ve velkém, ale ve větším. Fajn, překecali jste mě, když to srovnáme s ostatními stanicemi, tak v mega velkém! :)

NBC je první stanicí, která oficiálně dala zelenou prvním letošním pilotům. Již dříve jsme vám psali o Go On, seriálu s Matthew Perrym. Dnes se k němu přidaly čtyři komedie a jedno drama.

Jako první obletěla internet zpráva, že se seriálové objednávky dočkala komedie Save MeAnne Heche v hlavní roli. O pár hodin později byla tato zpráva doplněna o výběr pilotů The New Normal a Revolution. V sedm hodin amerického času pak následovala zatím poslední zpráva, zahrnující další dvě komedie – 1600 Penn a Animal Practice.

Save Me je sitcom, ve kterém hlavní hrdinka po nehodě věří tomu, že je ztělesněním boha. Seriál zatím dostal objednávku na 13 episod.

The New Normal z pera Ryana Murphyho (Glee, Amerrican Horror Story, Nip/Tuck) je komedie o dvou homosexuálech a dívce, která jim má porodit potomka.

1600 Penn přinese formou rodinné komedie pohled na jednu typickou americkou rodinku.. která jen náhodou žije v Bílém domě.

Animal Practice (dříve „Animal Kingdom“) je charakterizována jako zvířecí „House“. Hlavní postavou je veterinář, který miluje své pacienty, ale stejně tak nesnáší jejich majitele. A ještě jedna poznámka. Jednu z rolí v Animal Practice má i Tyler Labine… Takže začínáme uzavírat sázky, jak dlouho se seriál udrží ve vysílání ;)

Revolution je popisováno jako rodinné akční drama, ve kterém se skupinka postav snaží přežít a shledat se se svými milovanými ve světě, ve kterém záhadně existují různé formy energie.

Chicago Fire se soustředí na skupinku statečných mužů a žen chicagské požární stanice. V hlavních rolích Taylor Kinney (TVD), Lauren German (H50), Jesse Spencer (House), Monica Raymund (Lie to Me) atd..

Guys with Kids z pera komika Jimmyho Fallona ukazuje tři třicátníky, kteří sice mají už své potomky, ale i přes to se stále chovají sami jako děti.

Tak. A teď se schválně přihlaste. Komu u Revolution naskočilo „Terra Nova 2.0“? A dáte šanci dalšímu počinu Murphyho? Protože z minulých zkušeností víme, že první série jeho seriálů jsou téměř dokonalé, do háje to jde až další rok.. :D

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

reallyreallychildish
hodně dávno
Save me vypadá dobře, na to se asi kouknu :)
Jackolo
hodně dávno
Tak nevybrali :-( Škoda! Zach je dobrý ve všem.
ragelly
hodně dávno
Četla jsem to, tak snad se Zachary uchytí brzy jinde :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY