Facebook Twitter E-mail
8. září 2016

Supernatural: Konec v dohlednu a návrat známé tváře

Do dvanácté série nadpřirozeného seriálu Supernatural (Lovci duchů) se vrací známá tvář. Bude to Adam Rose, který si zahrál roli Aarona Basse v osmé epizodě minulé série, ve které kluci zápolili se zabitím Hitlera.

Krom onoho návratu, který můžeme brát jak pozitivní zprávu, tu máme na druhou stranu jednu mírně negativní. Tvůrci a hlavní duo herců Jared Padalecki a Jensen Ackles se nedávno podělili o své pocity ohledně budoucnosti jejich dramatu, které je vyneslo na výsluní. Je pravda, že se Winchesterovi vyhnuli smrti již nespočetněkrát. Do konce i samotnou Smrt zabili. Nadále se ale nabízí otázka, kam se děj posune a jestli není již načase říct poslední sbohem. V současné době je natočeno již 241 epizod a herci by se chtěli přiblížit k ultimátnímu cíli, a to k natočení milníkové 300. epizody.

„Pokud bychom nedokázali dojít do tohoto bodu a natočit neuvěřitelných 300 dílů, tak by nás to vcelku i dosti mrzelo. Chceme toho dosáhnout, protože kdyby ne, tak by to mne i Jensena hodilo do špatné nálady,“ řekl Padalecki. „Pokud to zvládneme, tak možná bude na čase skončit. Rozhodně to nebudeme ale brát na lehkou váhu a uděláme vše pro to, abychom docílili tohoto milníku.“ Hypotetická milníková epizoda by měla být v pořadí čtrnáctá ve 14. sezóně, což by mohla být i epizoda finálová, pokud by se uvažovalo o zkrácené řadě. Tvůrce Robert Singer dále pronesl: „Myslím si, že by byla škoda zakončit děj tak, že kluci nasednou do Impaly vstříc západu slunce bez pořádného finálního příběhu. Domnívám se, že máme na víc. Nevím, kdy přijde poslední díl, ale je jisté, že o tom diskutujeme.“

Oba herci se již dříve vyjádřili ve smyslu, že dokud je tvůrci budou chtít na place, tak tu pro ně budou. „Cítím, že jak já, tak Jared jsme neměli za celých jedenáct let jediný den, kdybychom přemýšleli o konci našeho putování,“ řekl Ackles. „Nebyl ani den, kdybychom si řekli ne, už natáčet nechceme, balíme to. Baví nás do dnešního světa přinášet a oživovat nadpřirozené síly. Je to pořád velmi poutavý žánr, který se nám prozatím dařilo úspěšně představovat.“

Dvanácté série má stanoveno datum premiéry na čtvrtek 13. října na stanici The CW.


Bavila vás jedenáctá série? Jaká je vaše vůbec nejoblíbenější? Měl by příběh skončit, když už je po smrti i Smrt? Chcete, aby děj došel do třístého dílu?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ree
před 57 týdny
No vzhledem k tomu, že tam Felicia měla hrát jenom v tom úplně...
Koldik
před 57 týdny
Suhlasim teda s obidvoma nazormi a dufam, ze SN tu naozaj bude dlho....
jarah
před 57 týdny
Seriál už načrel do rôznych hrncov - nebo, peklo, očistec, záhrobie,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY