Facebook Twitter E-mail
9. září 2016

Oscarová Meryl Streep přichází do seriálového světa

Jedna z nejslavnějších hereček současné filmové tvorby Meryl Streep si zahraje v připravované novince The Nix od J.J. Abramse, který bude režírovat a spolu s ní zmíněný projekt i produkovat.

Minisérii prozatím nemá koupenu žádná stanice, je k ní připojeno prozatím pouze produkční studio Warner Bros. Television. Nicméně s takovou hvězdou v čele je pouze otázkou času, než si nějaká ze stanic zakoupí vysílací práva.

Příběh je adaptací stejnojmenného roámu od Nathana Hilla. Jde o bujarý, napříč generacemi výpravný projekt zaměřující se na životní linii mámy hipísačky, která musí čelit celonárodnímu novinářskému nátlaku kvůli tomu, že házela kameny na konzervativního guvernéra během prezidentské kampaně. Netrvá dlouho, než si skandálu všimne její syn, který se s matkou nestýká. Je to profesor, který chce být spisovatelem, ovšem zatím se mu nepodařilo prosadit. V matčině skandálu vidí příležitost, jak se dostat z dluhů, a rozhodne se napsat o své matce negativně vyznívající článek.


Máte rádi Meryl Streep? Jaký film s ní vás nejvíce zaujal? Co říkáte na novinku, do které se v nejbližší době pustí?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

007.dany
před 57 týdny
Rozhodně by to nemuselo být špatné...uvidíme :)
STOUPA
před 57 týdny
Určitě to alespoň zkusím
ševča
před 38 týdny
Záleží, koho obsadí do role syna. Měl by to být někdo, kdo vedle takové osoby...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY