10. 9. 2016

Seriálové osudy: Mistresses

Seriálové osudy: Mistresses

Nedávno jsme vám psali článek o tom, že v potenciální páté řadě se nevrátí jedna z Milenek. Nyní už je jasné, že se nevrátí žádná. Stanice ABC během noci oznámila, že svou letní soap operu Mistresses ruší po čtvrté řadě, nové díly již natočeny nebudou.

Seriál odvysílal finále čtvrté série, které nyní slouží i jako finále celého seriálu, tento týden. Sledovanost skončila na 2,5 milionu diváků, zhruba na polovině toho, když seriál začínal.

Drama před čtyřmi lety přeskočilo pilotovou fázi a bylo vybráno přímo pro seriál. Tehdy si ABC dávala za cíl vytvářet kvalitnější původní program pro letní měsíce, které byly do té doby naplněny převážně reprízami a reality shows.

Drama se během let potýkalo s odchody hlavních hvězd. Po přesunu natáčení do Kanady jej opustila po druhé sérii Alyssa Milano, která byla nahrazena herečkou Jennifer Esposito. Ta však vydržela pouze jednu sérii a poté také odešla. Rozloučil se i Jason George.

Stanice letos v létě slavila úspěchy se svými retro herními pořady, které všechny prodloužila pro příští rok, takže není jisté, zda se u ní za rok v létě dočkáme nějakého nového skriptového seriálu.


Sledovali jste Milenky? Jak seriál hodnotíte? Zasloužil si zrušení, nebo po cliffhangeru na konci posledního dílu by mělo přijít nějaké rozuzlení?

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Valesion

Valesion

Tak a další oddechovka přes léto pryč a fakt jsem zvědav jestli se nějaká příští léto objeví. Otevřený konec...
před 211 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Velká škoda.
před 211 týdny
safinka

safinka

Opravdu velká škoda, moc bych chtěla vědět, jak by to pokračovalo, moc fajn seriál :-(.
před 209 týdny
Další články k tématu