12. 9. 2016

Seriálové osudy: X Company

Seriálové osudy: X Company

Produkce třetí série kanadského špionážního dramatu X Company je momentálně v plném proudu. Natáčí se v Budapešti, kam herci na pár měsíců opět přesídlili, a premiéra nové řady je v plánu tradičně na začátku roku. Bylo však oznámeno, že se pro seriál jedná o finální sérii, a tak se s fanoušky hlavní hrdinové tímto rozloučí. Objednávka třetí série činí deset epizod.

X Company vypráví příběh skupinky špiónů, jehož děj se odehrává za druhé světové války. V nadcházející sérii se tým vydá na svou poslední misi a doufají, že se jim podaří srazit nepřítele na kolena a změnit tak směr, kterým se válka ubírá. Po smrti Toma (Dustin Milligan) a ostatních vojáků, kteří padli v Dieppe, však začínají ztrácet naději. Lidské chování je narušeno natolik, že rozdíly mezi dobrem a zlem jsou minimální. Členové týmu si uvědomí, že aby mohli nepřítele porazit, oni sami se musí stát nepřáteli.

„Tvůrci Mark, Stephanie a Temple Street odvedli neuvěřitelnou práci, když společně s neskutečně talentovanými herci, scenáristy, producenty a štábem přivedli k životu tento jedinečný kus historie. Kanaďané byli tímto mimořádným příběhem uchváceni od samého začátku a my se těšíme na to, až divákům představíme strhující a epickou poslední sérii,“ uvedla Sally Catto, generální ředitelka programu stanice CBC.

Seriál se bude v Maďarsku natáčet až do listopadu tohoto roku a na premiéru se můžete těšit počátkem roku 2017. Herecké obsazení zůstává stejné a až na Milligana se opět představí Evelyne Brochu, Jack Laskey, Warren Brown, Connor Price, Hugh Dillon, Lara Jean Chorostecki a Torben Liebrecht.


Jste fanoušci historických seriálů? Sledujete X Company? Mrzí vás jeho zrušení, nebo nastal čas ho ukončit?

Další díly seriálu
Copak asi dělají tyto tlačítka? 
Gabik.029

Gabik.029

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Gabik.029

Gabik.029

Ale nepovídej! :D 99,9 % prodlužování/rušení píše ragelly :P :DDDD
před 203 týdny
24ron24

24ron24

Ale tak ano, ona píše tieto články, ale hneď keď som čítal ten seriál, tak si bola v hľadáčiku, čo ak...
před 203 týdny
teraxa

teraxa

No mě snad trefí. Proč mi tohle děláte?
před 203 týdny
Další články k tématu