Facebook Twitter E-mail
12. září 2016

K Saving Hope míří herci Jarod Joseph a Missy Peregrym

V dubnu začala v kanadském Torontu produkce již páté série lékařského dramatu Saving Hope. Objednáno bylo 18 epizod, které budou na televizní obrazovky uvedeny v příštím roce. Přesné datum premiéry zatím stanoveno nebylo. Zato byly oznámeny dva nové castingy.

Prvním z nich je nová posila v řadách nemocničního personálu. Místní lékaři mezi sebe přivítají mladého a okouzlujícího radiologa, Dr. Emanuela Palmera. Ten bude kolegy svým liberálním přístupem a jedinečným přehledem neustále překvapovat. Roli získal herec Jarod Joseph, který se představil v seriálech jako jsou Rogue (Darebák), You Me Her, The 100, Mistresses a další. Objeví se v několika epizodách v průběhu celé série.

Na skok se zastaví také herečka Missy Peregrym, kterou si můžete pamatovat ze seriálů Rookie Blue (Policejní bažanti), Reaper (Ďáblův sluha), Cybergeddon a dalších. V Saving Hope ztvární pacientku, která je neprofesionální odbornicí na jógu. Zdravotní potíže ji přivedou do nemocnice Hope Zion. Objeví se ve dvou epizodách. „Je to super, pracuji s tím samým štábem, scenáristy a spoustou svých přátel, takže jsem z toho nadšená,“ uvedla herečka.

Finále čtvrté řady skončilo velkým cliffhangerem, během kterého došlo ke střelbě a není jasné, zda byl někdo zraněn. Alex totiž slíbila, že pokud Charlie přežije svou operaci, tak se ho vzdá. Svůj slib ale nedodržela a následně se jejich životy ocitly v tomto nebezpečí. Pátá série naváže na tuto událost a zároveň lékařům předhodí nové výzvy, které by mohly vážně ovlivnit chod celé nemocnice i jejich životy.

Minulou sérii se v seriálu představila skupinka nových postav, ze kterých se budou diváci opět setkávat s Kim Shaw (Cassie) a Dejanem Loyolou (Dev). Během páté série se kromě stálých režisérů ujmou práce za kamerou opět také herci Erica Durance (Alex) a Michael Shanks (Charlie).


Sledujete seriál Saving Hope? Těšíte se na novou sérii? Co říkáte na nové castingové střípky?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 166 týdny
Znovu uvidím Missy,bezva...asi si zopakuji Rookie Blue :)
Pipa22
před 166 týdny
take me to hned napadlo ...
verunkabrožová
před 166 týdny
Už jsem ty bažantíky sjížděla dvakrát a ještě se neokoukali :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY