Facebook Twitter E-mail
11. května 2012

ABC a NBC obnovují!

Poslední aktualizace: ABC už má jasno! Během Upfronts už jen oznámí vysílací plán, žádné šoky už neproběhnou. Zbytek seriálů, které visely mezi obnovením a rušením zde (a dopadlo to docela dobře, ABC byla v rušení hodně mírná):

Pokračují:

Končí:

Včera v noci nás stanice ABC a NBC zavalily lavinou šťastlivců, kteří se dočkají další série (A že to pár z nich mělo na háku!):

Do seriálového nebe pak NBC poslala drama A Gifted Man. Jeho zrušení se dalo očekávat, jelikož seriál získával jen velmi malou pozornost ze strany publika (k čemuž možná částečně přispěl i páteční „smrtelný“ timeslot).

A Gifted Man je následován čtveřicí NBC nováčků, opět žádné překvapení: Awake, Are You There Chelsea, Bent a Best Friends Forever se s námi loučí! Třetí řady se nedočká ani Harry's Law.

NBC do svého podzimního programu přidala dvě novinky – Do No Harm a Infamous.

  • Do No Harm je drama inspirované klasickým Jekyllo-hydeovským příběhem, ve kterm brilantní neurochirurg bojuje se svým nebezpečným alter-egem, které hrozí, že naprosto zničí jeho soukromý a profesní život.
  • Infamous se dá charakterizovat jako druhá Revenge. Meagan Good se objeví v hlavní roli detektivky, která se „undercover“ dostane do bohaté rodiny, aby odhalila vraha její kamarádky.

Další novinkou na NBC bude Next Caller. Do programu se dostane v midseason. Next Caller dostal šestiepisoidní objednávku (Best Friends Forever 2.0?).

  • Next Caller je (dle ZdZeusova překladu) komedie z kanceláře jednoho satelitního rádia o neomaleném DJovi, typickém „alfa samci“, a jeho feministické spoluhlasatelce.
Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 288 týdny
Já bych s odchody z GA vůbec neplašila.. všichni hlavní herci...
misyrka
před 288 týdny
Já jsem právě taky slyšela jen o jednom, tak jsem si nebyla jistá.
Maarti
před 285 týdny
Nebude jedinej, Kim Raver jde taky pryč.. Navíc herečka, co hraje Arizonu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY