Facebook Twitter E-mail
15. září 2016

Novinka pod lupou: StartUp

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: StartUp
Žánr: Drama / Krimi
Stanice: Crackle
Premiéra: 6. 9. 2016
Vysílání: celá série naráz
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Ben Ketai
Herci: Martin Freeman, Adam Brody, Edi Gathegi, Otmara Marrero, Jocelin Donahue, Ashley Hinshaw

Ve zkratce

Všichni víme, že v dnešní ekonomice je rozhodnutí založit novou společnost velmi riskantní. Desetidílný seriál sleduje miamské ulice plné příležitostí, ale také velkých zklamání, která plynou ze snahy založit úspěšný byznys. Hrdinové mají brilantní, leč kontroverzní technický nápad. Chtějí založit GenCoin, společnost soustředící se na digitální měnu. Bohužel se nachází na špatné straně štěstěny. Svou společnost totiž postaví na špinavých penězích. Není proto divu, že mají brzy v patách do morku kostí zkaženého agenta FBI, který se nebojí překročit hranici, jen aby je srazil k zemi.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

V tom seriálu se nedělá nic kromě souložení. Možná trošku nadsázka, ale hned mě to udeřilo do očí, když už tam byla třetí sexuální scéna během asi 20 minut. Možná tím tvůrci chtějí vyplnit prázdná místa, která v pilotu vznikla kvůli dlouhé stopáži a nedostatku kvalitního materiálu.

Tedy, to není přesné označení. Kvalitu zde vidím. Herecké výkony jsou na špici. Ostatně stačí říct, že zde hraje Martin Freeman. ovšem ani jeho trio kolegů včetně mého oblíbeného Adama „Setha“ Brodyho si stojí hodně dobře.

Co pokulhává, je děj. Příběh se rozjíždí slibně. Pak ale začne hodně okatě přeskakovat z jedné postavy na druhou, u každé se zdrží 10 minut a nabídne její kompletní backround. Chybí nějaká komplexnost, propojenost, které se jistě dočkáme, ovšem náznaky se začaly tvořit až na konci epizody, což je docela škoda, protože jako samostatné příběhové jednotky to nepůsobí profesionálně. Spíš jako by nějaký amatérský začínající režisér napsal svůj první snímek a snažil se ho zuby nehty slepit dohromady.

Jak ale říkám, potenciál tu je. Aby se příběh mohl rozjet, objeví se zde pár okatých náhod – viz otec se po letech spojí se synem a dá mu natajňačku flashku se 2 miliony, které jsou náhodou potřeba k rozjetí Izzyna projektu? OK, tak jako proč ne, už jsme viděli horší věci, ale moc logicky to nepůsobí. Navíc hlavní hrdina má vše, co si může přát. Přesto chce vykonat nějaké větší dobro, udělat nějakou změnu ve světě, pomoct lidem… a pak si k tomu vybere nelegální prostředky.

U tohoto typu seriálu bych čekala více akce ve stylu Raskova rozhovoru s Nickem v jeho kanceláři. Takové slovní přestřelky budou určitě pro seriál velkým plus, ovšem nesmí být přebity nudnými a nic neříkajícími záběry a přehnaně dlouhou stopáží, která tomu nesvědčí. Snad další díly již budou trošku kratší nebo lépe vyplněné gradací děje.

+ herecké výkony
+ potenciál
+ umělecký nádech

- hodně hluchých míst
- pár nedobře vymyšlených náhod

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

StartUp. Seriál, který spoustu lidí naláká hlavně díky obsazení a zajímavému příběhu. A jaký tedy StartUp je?

První epizoda je očividně ve znamení stavění základů pro příběh. Příběh samotný je tu nakousnut až v poslední čtvrthodině, do té doby jde spíš o představování postav, jejich postavení v příběhu a mimo jiné i o jejich minulosti.

Tím pádem ubíhá epizoda trošinku pomaleji, než by bylo vhodné, a u několika scén má člověk pocit, že tam jsou zbytečně. Samozřejmě, velká část epizody se nese v duchu scén, ze kterých až mrazí a napětí se dá krájet, ale občas má divák pocit, že se tvůrci snaží označit jako důležité scény, které podle nich mají dokreslit atmosféru, ale nakonec na děj epizody nemají žádný vliv, takže působí jen jako výplň.

Dějová linka zatím vypadá velmi zajímavě a ač se zatím nestihla příliš rozvinout, už jen tato „ochutnávka“ slibuje kvalitní podívanou. Očekávám, že další epizody se citelně zlepší a nabídnou koncentrovanější děj, ale i kdyby se tak nestalo, věřím, že diváci budou spokojeni. Za sebe sice musím říct, že o deset minut kratší stopáž by seriálu slušela, ale znalci žánru by třeba toto tvrzení vyvrátili. Za zkoušku StartUp stojí, ale pokud má někdo problém s erotickými scénami, asi sledování může rovnou vzdát…

+ herecké obsazení
+ atmosféra
+ hlavní dějová linka je zajímavá

- moc výplně
- děj plyne docela pomalu (což samozřejmě divákům může vyhovovat)

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Seraphine313

Na StartUpu je od začátku vidět, jak se strašně chce vyrovnat ostatním seriálům. Pro Crackle je tohle první zářez do seriálové tvorby a chce se předvést. A místy se mu to i daří. Ale jen místy.

Od pilotu čekejte vyloženou představovačku a nakousnutí dějových linek. Hodně se zde cestuje, vstává z postele, řeší rodinný život, souloží (možná lehce přes míru, než by příběh potřeboval), chodí po ulici, jezdí autem a příběh jako takový zůstává stát. Až ke konci si dáte dohromady pár příběhových souvislostí, ale to je vše. Možná by seriálu prospělo uvolnění celé série najednou, protože toto je na první díl dost málo a ke sledování dál moc nenaláká.

Herci jsou spíš průměrní, se světlou výjimkou Martina Freemana, který je o několik hereckých levelů výš než zbytek a Ediho Gathegiho, který ale poslední dobou kývne na vše, co mu jeho agent předloží a podle toho taky jeho herecká kariéra vypadá. Adam Brody je naprosto příšerný, Otmara Marrero se snaží a dokáže se pohybovat mezi více polohami v jedné scéně, ale chybí jí zkušenosti.

Teď se ale vraťme na začátek. StartUp se snaží vyrovnat ostatním seriálům, ale v tom je ten problém. Spolehlivě vykrádá všechno, na co narazí. Bezskrupulózní finančnictví? Billions. Gencoin? Bitcoin (pořád nechápu v čem je GenCoin lepší, kryptoměn je dneska několik desítek). Mladá krásná programátorka? Rychle a zběsile 7. Otec mafián. Komunita Haiťanů, která tam snad ani nepatří. A tak dál. Je to směs příběhů, které znáte a které spolu nefungují až tak, jak by si to tvůrci představovali. Druhým problémem pilotu je, že se ani po třech čtvrtinách stopáže u většiny postav nedozvíte, o co jim vlastně jde. Je to takové proplouvání události bez naděje na světlo na konci tunelu a to po chvíli začne nudit. Je to škoda. Potenciál tu je, ale je zabit nezvládnutím řemesla samotného.

Doporučuji sledovat dál: NE, pokud jste ekonomové a těšili jste se na ekonomický seriál. To samé platí pro programátory. ANO, pokud je Martin Freeman vaše životní láska. A ANO, pokud chcete vidět spoustu sexu bez bradavek a nahých zadků.

+ Martin Freeman

- kopírování všeho kolem
- nepříliš svižný děj
- v prvním díle se v podstatě nic neděje
- Adam Brody
- Philovi Raskovi chybí nějaký stejně kvalitní oponent (viz Rhoades vs Axelrod)

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Fruiko

Řekněme si to na rovinu. Hraje v Martin Freeman. Potřebujete snad, abych psal něco víc? Ale tak, aby se neřeklo. Podle popisku to skoro vypadá, jako by to mělo být druhé Sillicon Valley, ale tohle je mnohem temnější. A dospělejší. Jako v tom smyslu, že tu je mnohem víc sexu, než v seriálech od HBO. Jen během prvních 15 minut dojde na tři soulože, i když je pravda, že toho ukáží méně než na HBO.

Ale zpátky k té temnotě. Nejlépe bych to přirovnal asi k pilotu Feed the Beast. Taky tu někdo nacpe mafiánské peníze do projektu, který by snad jednou mohl mít úspěch. Na rozdíl od Feed the Beast, je tohle mnohem svižnější. I když byl pilot víceméně jen představovačka hlavních postav a jejich motivů, tak neměl hluché místo.

Jediné, co mi vyloženě vadilo, byla kamera. Neustálé klepání a popocházení je neuvěřitelně iritující. V dnešní době, by to snad natočili líp i na mobilní telefon. Chápu, že to byl záměr, ale mě z toho akorát bolela hlava. Nástřel budoucích dějových linií je jasný a myslím, že by se to mohlo rozvinou ve velmi dobrý thriller.

+ Martin
+ spousta sexu
+ temná atmostféra

- kamera
- „bitcoin“ startup ve mně moc nevzbuzoval důvěru

Moje hodnocení pilotu: 80 %

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (právě čteš)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 168 týdny
Jsem na vážkách,ale v budoucnu do toho rozhodně půjdu.
Koldik
před 168 týdny
same here...
eliska.musilova
před 166 týdny
Martina mám hodně ráda a právě proto nemusím vidět všechno :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY