Facebook Twitter E-mail
16. září 2016

Vrací se Gendry v sedmé řadě Game of Thrones?

Neoficiální zdroje tvrdí, že by se herec Joe Dempsie, který v Game of Thrones (Hra o trůny) hraje postavu Gendryho, mohl znovu ukázat v sedmé sérii.

Na otázku, kam se vlastně Gendry dostal a co se s ním stalo, existuje spousta teorií a hlavně je to jedna z nezodpovězených otázek posledních let. Nevlastní syn krále Roberta Baratheona byl naposledy k vidění ve finále třetí série, jak na loďce odplouvá pryč, jakmile byl propuštěn ze zajetí Davose Seawortha, aby tak zabránil Melisandre v obětování chlapce v temném rituálu.

Nakonec se možná odpovědi dopídíme ještě dřív, než nastane období castingů a nového oznamování účinkujících. Herec byl totiž zahlédnut na letišti v Belfastu, který je jedním z natáčecích lokací. Je vysoce nepravděpodobné, že by tam přijel pouze na dovolenou, a tak se na dlouho zapomenutou postavu můžeme pomalu začít těšit v nových dílech.


Těšíte se na sedmou řadu? Máte nějakou svoji vlastní teorii, co se stalo s Gendrym?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

patrik1177
před 61 týdny
Když se vrátí, tak možná i zemře...
Mad.Awe
před 61 týdny
Zajímalo mě, kam se poděl, takže pokud se vrátí, bude to fajn. Jen aby ho hned...
NaiTenshi
před 19 týdny
Zdě se mi to, nebo to je Chris ze Skins? :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY