Facebook Twitter E-mail
16. září 2016

Před startem Frequency získal roli i Curtis Armstrong

Novinka Frequency se rozroste o veterána ze Supernatural (Lovci duchů), Curtise Armstronga, který v nadpřirozeném seriálu hrál postavu anděla Metatrona.

Armstrong získal v chystaném dramatu vedlejší roli Karla Pierce, manipulativního a zároveň okouzlujícího bývalého profesora kvantové fyziky, který přešel na stranu padoucha. Je popisován jako člověk, který již kdysi dávno překročil hranice únosnosti svého chování a nesnaží se to nijak odčinit, natož skrýt. Je uvězněn za vraždu svého souseda a do své cely si nechá zavolat detektivku Raimy Sullivan, pro kterou má evidentně důležité informace.

Příběh je inspirován stejnojmenným filmem z roku 2000 s Jimem Caviezelem a Dennisem Quaidem, který se snaží nastínit, co se stane, když je člověku umožněno mluvit skrze rádio s lidmi, kteří již nežijí. Postava Raimy si tak vybuduje vztah se svým mrtvým otcem, se kterým bude vyšetřovat vraždu, ale díky ozvěnám z minulosti se děj nečekaně zvrtne do doby současné.

Na první díl Frequency se můžete těšit již ve středu 5. října na stanici CW.


Budete koukat na Frequency? Máte rádi Peyton List z Tomorrow People nebo Curtise ze Supernatural?

(http://tvline.com/…rofessor-cw/)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 56 týdny
Ako Metatrona som ho zo zaciatku mal rad, potom uz nie, ale ako herec je...
justynajohnson
před 56 týdny
Jako Metatron byl v pohodě a tak ho uvidím ráda i jinde :)
teraxa
před 56 týdny
joj, super, další taháček :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY