16. 9. 2016

Seriálové osudy: Roadies

Seriálové osudy: Roadies

Hudební novinka Roadies skončila své turné. Stanice Showtime oznámila, že drama ruší po první sérii. Nové díly tedy již nevzniknou.

Rozhodnutí to vůbec není překvapivé. Seriál si od pilotní epizody nevedl zdaleka tak dobře, jak si stanice původně představovala. Navzdory velké propagaci nedokázal Roadies najít dostatek diváků, nepomohl mu ani silný předskokan v podobě Raye Donovana.

Tvůrce Cameron Crowe vydal krátce po oznámení zrušení své oficiální vyjádření:

„Díky Showtie i J.J. Abramsovi za příležitost vytvořit první a jedinou sezónu Roadies. Stále se mi točí hlava z celého dobrodružství, které práce s epickým obsazením i štábem představovala. I když jsme měli na skladě tisíc dalších příběhů, tento běh končí po desetihodinovém vyprávění o hudbě a lásce. Je to stejné, jako když se vám písnička dostane pod kůži, nebo když k vám její slova promlouvají. Pro nás všechny to byla nezapomenutelná zkušenost.“


Sledovali jste Roadies? Mrzí vás, že seriál končí, nebo jste s tím počítali? Chtěli byste vidět, jak by se příběh odvíjel dál?

Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Pajky

Pajky

Malé příběhy se uzavřou, ale samozřejmě hlavně tak, aby se v nich dalo pokračovat. :)
před 209 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Zrušení mi nijak zvlášt nevadí.
před 209 týdny
Koldik

Koldik

Ziadne prekvapenie, trailer nezaujal, hodnotenie neprekvapilo, nepozeral som, nevadi...
před 209 týdny
Další články k tématu