Facebook Twitter E-mail
16. října 2016

Novinka pod lupou: American Housewife

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: American Housewife
Žánr: Komedie / Rodinný
Stanice: ABC
Premiéra: 11. 10. 2016
Vysílání: úterý od 20:30
Předskokan: The Middle (Průměrňákovi)
Konkurence: NCIS (Námořní vyšetřovací služba) (CBS), New Girl (Nová holka) (Fox), The Voice (NBC), The Flash (The CW)
Tipovačka: SerialZone, CWzone, NextWeek a Edna tipují zrušení, zatímco Gorilla a HBO tipují prodloužení. Lid věří ve zrušení s převahou 54 % hlasů.

Kdo?

Tvůrce: Sarah Dunn
Herci: Katy Mixon, Diedrich Bader, Johnny Sequoyah, Daniel DiMaggio, Julia Butters, Carly Hughes, Ali Wong

Ve zkratce

Ottovi jsou typická americká rodina se třemi dětmi, žijící v malém městě v Connecticutu. Jsou však obklopeni falešnými lidmi a zejména Katy se protiví ostatní matky a sousedky, které jsou posedlé dokonalostí a svým vzhledem. Zároveň se snaží svým dětem dopřát vzdělání a spokojené životy, a tak musí spoustu věcí překousnout.

Podobné seriály

Desperate Housewives (Zoufalé manželky)
Fresh Off the Boat
Modern Family
The Goldbergs
The Middle (Průměrňákovi)
The Real O'Neals
Trophy Wife

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

OK, takže jsem naprosto připravená na všechny tisíce, desetitisíce, miliony, miliardy… no dobře, asi trošku přeháním, no prostě na všechny nesouhlasné, kritizující a nenásvistné komentáře, které mým směrem pronesete. Jsem připravená i na hrobové ticho v diskuzi, které znamená, že už jste to se mnou nadobro vzdali a nestojím vám ani za to, abyste mě seřvali za to, co tady píšu za kraviny. Prostě jsem dokoukala American Housewife a bylo to boží.

Ne boží ve smyslu, že je to nejlepší komedie, jakou jsem kdy viděla. Ale pro mě tohle bude jedno z nejlepších guilty pleasures sezóny. Bavila jsem se od začátku do konce. I když jsem se celou dobu smíchy neválela po podlaze, celý díl měl skvěle pohodovou atmosféru, rychle uběhl a na konci jsem se přistihla, jak se jako debil usmívám na obrazovku. Prostě z toho mám dobrý pocit.

Moc se mi líbila hlavní hrdinka. Pilot hodněkrát zmiňuje, jak je „reálná“. I když je to klišé, tak musím říct, že je to pravda. Ne v tom, jak vypadá, protože na světě žijí ženy různých národností, výšek, barev pleti i hmotností. Ale v tom, jak se chová, jaké má názory a způsoby vychovávání svých dětí. Je skvělá a dokáže se postarat o každé dítko, i když všechny tři jsou úplně jiné s úplně jinými problémy. Jde vidět, že na každého platí něco jiného. Nejde zobecňovat ve stylu Máš malér, tak ti zakážu internet. Ale tady tato máma přesně ví, kde se nachází Achillova pata každého potomka, a rozhodně se nebojí ji podráždit.

Voiceover je super. Není to seriál, který bych si mohla pouštět zrychleně na 120 nebo 130 %, protože to bych z hrdinky měla Šmoulinku. Už takto přirozeně má hodně vysoký hlas, ale moc příjemně se poslouchá. Navíc její komentáře jsou vážně vtipné a trefné. Neříkám, že občas nepřestřelí, ale většinou zvládne uhodit hřebíček přímo na hlavičku.

Jediné, co mi na pilotu trošku vadilo, byl jasný rozpor uvnitř hrdinky. Protože v podstatě si myslí, koná a jedná na obou názorových protipólech. Tvrdí, jak moc pohrdá matkami, které žijí život v posilovně a pijí zeleninové smoothies. Je jí jedno, že má naopak tričko se skvrnou od pizzy na zádech a je jí jedno, že to tyto „dokonalé“ mámy vidí. Na druhou stranu ale nechce dopustit, aby se odstěhovala sousedka, která je tlustější než hrdinka, protože nechce být druhou nejtlustější ženou v sousedství. Každopádně na konci epizody tady k tomuto přišlo docela rozuzlení a uzavření, takže doufám, že další díly už se nebudou tak moc soustředit na vzhled, ale budou pokračovat v návalu dobrých vtipů, pohodové atmosféry a v hrdinčině skvělém a vtipně sarkastickém pohledu na svět.

Konec hlášení.

+ představení nejstarší dcery
+ voiceover
+ sympatická hlavní hrdinka

- hrdinčin rozpor (nechce být nejtlustější, ale zároveň jí je jedno, co si o ní ostatní myslí)

Moje hodnocení pilotu: 80 %
gabik.029

Ach jo, tohle je jeden z těch případů, kdy trailer vypadá MNOHEM zajímavěji než samotný seriál. Očekávala jsem, že se dočkám o něco rozvinutější zápletky (i když jde o komedii) a vtipných hlášek, ale k tomu bohužel nedošlo. Vše zajímavé se vlastně objevilo v traileru, který byl velmi chytře sestříhán a seriál se tak jevil zábavněji, než ve skutečnosti je.

Celý díl se točil jen kolem toho, jak hlavní hrdinka řeší, že bude druhou nejtlustější ženou v sousedství plném hubených žen posedlých svým vzhledem. Aby tomu zabránila, snažila se najít sousedku, která by ji tohoto titulu zbavila. Protože dospělá žena s třemi dětmi nemá na práci nic lepšího. Nutno podotknout, že až tak tlustá stejně není. Na vedlejší koleji se poté řešily problémy s mladšími dětmi, které dostaly trochu prostoru.

Celkově musím říct, že jsem hodně zklamaná. Docela se divím, že stanice na základě takového pilotu seriál objednala. Slabý scénář, nucený soundtrack, hloupé chování postav,… Jediným pozitivem byla narážka na Castlea a Nathana Filliona :D A taky ten díl kupodivu naštěstí rychle uběhl.

+ narážka na Castlea

- slabý scénář bez vtipu
- chování postav
- nucené písničky během scén

Moje hodnocení pilotu: 30 %
Drunk_Queen

Tohle mi nedá a musím se k tomu vyjádřit. Katie Otto, respektive Katy Mixon že je tlustá? Safra, asi na to nemám odhad, ale mně teda nepřijde, že by na tom byla tak špatně, aby se na tom dal postavit celý seriál. Po tomhle by se asi polovina USA měla po pohledu do zrcadla rozbrečet!

Těhletěch rodinných komedií s hodně divnými a většinu času otravnými dětmi jsou mraky, American Housewife (či The Second Fattest Housewife in Westport) nijak zvlášť nevybočuje, ale i tak nemůžu říct, že by tohle bylo nějak špatné. Ty namlouvané představovačky ve stylu „tohle je takováhle skupina, mají tohle, tohle a tohle, nemají tohle a říkají tohle“ jsou už docela ohrané, děti se chovají divně v 90 % času, Katiin manžel Greg tak v 50 % času, ale na American Housewife je jinak docela velké množství sympatických věcí.

Moc se mi líbí hlavní hrdinka. Samozřejmě, nebyla by to správná americká komedie, kdyby nepáchala lehce neuvěřitelné „trapnosti“, hrozně mě ale potěšil ten její nadhled (třeba v případě pizzy a svetru), roztomilá je i ta její sehranost s manželem (nože, například). A tyhle dvě věci jsou taky zdrojem mnoha vtipů. Ale nefungují jen tyhle vtipy, ale i mnoho dalších, těch, které by hraničily s nechutností, je díky bohu pomálu.

Celé to hrdinčino hledání další „tlusťošky“ a porovnávání ve Westportu na mě působí lehce směšně. Samozřejmě, nějaká ta „přeháňka“ ke komediím patří, ale tady to obzvlášť bije do očí, až je v tom vidět lehce posedlá křeč a přílišné tlačení na pilu. Ale k tomu hledání dámy větších rozměrů – jak jsem u Katie říkala, že se mi moc tlustá nezdá, tak její sousedská láska na první pohled je jiné kafe (trefa do černého?). A Katiina taktika, jak ji za pomoci kamarádky účinně vyhnat z města je vskutku zábavná.

Co říct k American Housewife celkově? Asi se dá čekat, že to nebude kdovíjaký zázrak, ale jedno tomuto seriálu přiznat musím. Pilot utekl jako voda a během sledování jsem se překvapivě bavila. A to tak moc, že v porovnání s ostatními seriály v tomto žánru American Housewife musím hodnotit velmi kladně. Příjemné byly i voiceovery a celková nálada pilotu. Ale nedá mi to a musím se zeptat – kam seriál vlastně bude mířit dál? Konec pilotu by se nemusel stydět, ani kdyby se stal koncem celého seriálu, Westport novou obyvatelku má,… Samozřejmě, pořád je tu spousta divných lidí, ale člověk na konci epizody nemá šanci pochytit alespoň náznak, co bude dál.

+ Katie a její nadhled
+ Katie a Greg a jejich sehranost
+ spousta zábavných scén
+ pohodová atmosféra

- divné děti
- Katie minimálně není tak tlustá, aby se na to naráželo každé dvě minuty; u Gail bych to chápala, ale tady ne
- přehánění
- nejasné pokračování

Moje hodnocení pilotu: 80 %

Plánujete dát šanci American Housewife? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (právě čteš)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 118 týdny
Komedii NE neřeknu a tak vyzkouším i tuto,pokud se alespoň párkrát...
Nira
před 118 týdny
Díky za fajn článek, koukat jsem na to nechtěla, ale zase jste mě ukecaly!...
Koldik
před 117 týdny
Tak teda na stale nespokojnu zensku so svojou postavou nie som zvedavy, takze...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY